Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek? Május 9-re vagyok...

Mit tegyek? Május 9-re vagyok ki írva, holnap töltöm a 40-ik hetet, és nem érzem, hogy itt lenne az idő a szülésre. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Első babámat várom. Holnap töltöm be a 40-ik hetet. És Május 9-re vagyok ki írva. Jóslófájásaim kb 2 hete, hogy már vannak. Néha kisebb alhasi görcsök is jelentkeznek. A baba mocorog, néha keveset néha többet. A hasam márt teljesen lent van. A nyákdugó is már távozott 2 napja. De még mindig nem indult be a szülés. Kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra. És, hogy messze van még az, mikor kezembe tarthatom a picimet, vagy már nagyon közel. A hasam is már elég kemény. Ám semmi különösebb érzés nincs, hogy a baba meg akar születni.

2012. máj. 7. 12:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi újság? Van már valami fejlemény?
2012. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!