Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kedves Kismamák! A kórházban...

Kedves Kismamák! A kórházban mik azok a dolgok, amit adnak és mik azok, amiket nekünk kell bevinni a babának? 28 hkm

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez teljesen korháztól függö dolog.


Nekem az én ruházatomon kívül mindent adtak, a babának is mindent, még hálos bugyit, betétet is, mellre krémet stb...


Szóval el kell menni korházlátogatásra és megmondják.

2012. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk minden adott volt, nem kellett vinnem semmit. De én azért vittem magammal ruhapelenkát mert avval töröltem le a büfit.
2012. máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor ezt fogom tenni!
2012. máj. 7. 14:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Hol szülsz? Mert nem mindegy, a kórházak eltérőek.


Nálunk adtak babaruhát, textilpelust, alkoholt és hintőport köldökre. Itt kellett bevinni popsitörlőt és pelust. Popsikrémet nem engedték használni (lehet nálatok engedik, akkor az is kellhet).

Hazavitelre kellett babaruha csak.

Anyukának nem adtak semmit, tehát mindent vinnem kellett magamnak.

2012. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

védőnőtől kérdezd meg. Nálunk pl. semmit sem kellett a babának bevinni, csak a ruhát, amiben hazavittük. De máshol kell pl. pelenkát vinni.


Magadnak meg vigyél evőeszközt, hátha nem adnak.

2012. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket meg tapasztalatokat! A X. kerületi Bajcsy Kórházban fogok szülni.
2012. máj. 7. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk semmit nem adtak, csak ruhát a babának. Minden mást nekünk kellett vinni. Pelust, popsitörlőt, popsikrémet, textilpelust, magamnak ruhát, betéteket, wc papírt, mindent. Szóval tényleg kórház függő.
2012. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A BAjcsyban adnak babaruhát, meg köldöktisztításhoz mindent, de nem adnak pelenkát és popsikrémet - pontosabban van csecsemős amelyik nem kéri el, de általában be kell tenni a baba mellé a kocsiba pár pelust.


Ha mégy valamilyen vizsgálatra a kórházba, akkor a csecsemős szoba melletti szekrényen van kiírva, hogy mit kell vigyél:)

2012. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az infót :)!
2012. máj. 7. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!