Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez igy szerintetek nem gond?

Ez igy szerintetek nem gond?

Figyelt kérdés
Fogadott orvosom van,egyszer kellett elmennem a magánrendelésére,ott fizettünk 8000 ftot. A szülésre azt mondta nincs fix tarifája,amennyit gondolunk. Mi 30 ezret gondoltunk,de szerintetek ciki ha csak 20 ezret adunk,és ha menni kell a 6 hetes kontrollra akkor adunk még 20 ezret? Kicsit most rosszul jövünk ki anyagilag,azért gondoltam igy.
2012. máj. 8. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy amennyit gondolsz, akkor adj neki 20-at, és viszlát. A 6 hetes vizsgálaton én már nem adnék.
2012. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki ha 20-at adsz.De csinálhatod úgy is,hogy csak a 6 hetes kontrollon adod oda a pénzt és előtte semmit.Sokan csinálják így is.

Én 20-at adtam a dokimnak de én mindig magánrendelésre jártam.

2012. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem csak akkor 1x kellett mennem magánrendelésre,utána a rendes rendelésekre,de ugynúgy hozzá. Ha tehetném adnék többet is,mert nagyon jó orvos,és mindenre figyel,ha vmi gondom van hétvégén is hivhatom. Kicsit rosszul érzem magam ez miatt,de azt se szeretném hogy szülés után pénz nélkül maradjunk,nem tudhatom elóre mi lesz.
2012. máj. 8. 22:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ez az. A gyerek fontosabb, mint a doki esetleges véleménye. Jobb félni, mint megijedni alapon én azt mondom, inkább tartsd meg azt a pénzt, lesz annak helye, ne aggódj.
2012. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok ugyanígy! Köszi, hogy feltetted a kérdést. :)

Én még azon is filózom, hogy őszintén megmondom neki, hogy nem tudok többet adni, pedig akartam és mikor terhes lettem, akkor még meg is tehettem volna. :(

2012. máj. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ugye milyen rossz érzés? De nekem fontosabb hogy a picinek meglegyen minden,és lehet ezen a 10-20 ezer forinton múlna. Amúgy nem birsz aludni? Jó korán irtál. :-)
2012. máj. 9. 06:02
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Cafoljatok meg, de a FOGADOTT orvos azt jelenti, hogy plusz penzert vallalja, hogy akar hajnal kettokor is felkel, autoba ul es levezet egy 10 oras vajudassal indulo szulest, ami ne adj isten csaszarral vegzodik. Ebben allapodik meg az anyuka az orvossal, vagyis felfogadja.

Nos, akinek erre nincs penze vagy nem akarja ezt vagy egyszeruen bizik az idegen orvosban, az bemegy es ugyeletesnel szul.

Viszont ha elore meg van beszelve, hogy o vezeti le a szulest, munkaidons kivul bemegy, akkor szerintem nem szep dolog nem adni neki egy fillert sem. En ha igy allnek anyagilag, siman szulnek ugyeletesnel.

2012. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocs, csak a kerdesre nem valaszoltam... :-)

Enugy csinalnam, hogy a 6 hetes kontrollon adnek 20e-t es kesz.

2012. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem még véletlenül sem mondtam hogy nem szeretnék adni,csak annyit kérdeztem nem gond ha 2 részletbe adnám,mivel ebben a hónapban nem várt kiadásaink lettek. De nem véletlen lett felkérve.
2012. máj. 9. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!