Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Álmodtatok a terhességetek...

Álmodtatok a terhességetek alatt a szülésetekről? Mennyire jöttek be az álmok?

Figyelt kérdés
Én például azt álmodtam, hogy épp kitoltam a gyermeket,amikor elájultam, és a férjemet kérdezgettem utána, hogy mondja már el, mi történt :S

2012. máj. 16. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:

szia. én rengetegszer álmodom olyasmit, hogy szülök, vagy szoptatok :) A szülésem általában mindig jól élem meg az álmaimban, és egy kádban szülök, és, amikor kibújik akkor látom az arcát, nagyon érdekes:) Sajnos nem tudom mennyire fog bejönni, még nem szültem, de nem sokára kiderül:)

32hkm

2012. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én most vagyok lassan 33 hetes! Még nem szültem első baba lesz! Többször álmodtam, h épp visznek a szülészetre, hogy már toló fájások vannak, h megszületett és a mellkasomra tették! Olyat is álmodtam már 3-szor, hogy a hasfalon keresztül kibújik, és megmutatja magát, hogyan fejlődik bennem! Érdekes, először az volt, hogy olyan kis "valami" (már bocs), majd másodszor, kis emberi formája volt, a harmadiknál volt haja, kislány volt, és kis tündéri formás kisbaba volt! HA megszületne, fel is ismerném, hogy ilyennek láttam-e álmomban!
2012. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, én sosem álmodtam ilyesmit amíg terhes voltam. Egyszer álmodtam a babámról, de csak azt, hogy már megvan, a szülésről nem.

Most, 6 hónappal a szülés után álmodtam egymás után kétszer is, hogy újra szülök, de rossz álom volt. :/

2012. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Konkrétan a szülésről csak 1x. Az nagyon részletes volt, 7-én született 3280 gr és 52 cm volt. Nem jött be a "jóslat". :)

Arról, hogy indulni kell szülni, vagy úton vagyunk, vagy már épp megszületett többször, de magukat a fájásokat, kitolást csak akkor egyszer.

39 hkm

2012. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kitolást hála az égnek nem éltem át álmomban, csak a szituációt, hogy utána faggatom a férjemet, hogy mi volt, elvágta e ő a köldök zsinórt....
2012. máj. 16. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:

ÉN is álmodtam rengeteget róla. Tudod, férjem bent, fogja a kezem, simogatja a fejem, megszületik, elvágja a köldökzsinórt, odaadják egy kicsit nézegetni, majd visszahozzák nekünk, és együtt lehetünk egy kicsit csak mi 3-an.

Ehhez képest túlhordással voltam bent, mikor megfordult a baba, faros lett, apás szülés kizárva, 2 nap múlva lett volna a császár. Másnap hajnalban elfolyt a magzatvíz, azonnal vittek a műtőbe... :(

2012. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

neked mikor fordult be farosba?

nekem a 31. héten :S

2012. máj. 16. 13:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Én álmodtam, mindig azt, hogy nagy hasam van, rohangálunk a kórházban, majd ezek után egyszer csak egy babát fogok.

Sürgősségi császárom volt, kb. így is történt. De nem hiszem, hogy ezt álmodtam volna meg. :)

2012. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha valaki esetleg olvassa, annyi valósult meg, hogy tényleg kérdezgettem a férjem, hogy mi volt, de császároztak.

ő meg végignézte :)

2012. júl. 7. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!