Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhessegetek alatt irt-e fol...

Terhessegetek alatt irt-e fol az orvos nyugtatot es mi volt az?

Figyelt kérdés

utolag mikor voltam terhesgondozason kiderult, h rovid a mehszajam (2000 koruli).

Az orvos szerint lehet nyugtatora lesz szuksegem, ugyanis vizsgaznom kell es a stresszt most elkell kerulni, kulonben baj lehet belole.

Az erdekelne, hogy ti szedtetek-e nyugtatot terhessegetek alatt,mondjuk mert gorcsoltetek es fekudnotok kellett es mi volt az.

Koszonom elore is a valaszt.

27hetes km


2010. jún. 21. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 2100 a méhszájam,31hetes km vagyok.Nekem pipolphent írt az orvos meg magnéziumot,és rengeteg sok pihenést.Bár 2x1et írt fel pipolphenből,én csak este vettem be,mert nagyon el lehet kábulni tőle.

2010. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi szepen valaszod es jobbulast kivanok.Pihenj sokat.

Boldog babavarast!


Termeszetesen meg szivesen varok mas valaszt is!!!

2010. jún. 21. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Elegge stresszelos tipus vagyok, ezt latta a doki is, irt Mgb6-t es Diazepant ester.
2010. jún. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sedatif PC- homeós bogyó? nyugtató, de nem gyógszer
2010. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!