Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1. Női Klinikán (Budapest,...

1. Női Klinikán (Budapest, Baross utca) szülhetek e, ha nincs fogadott orvosom, de Pest megyében lakom vidéken?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.
2012. máj. 16. 13:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pénteken oda kell mennem Genetika ultrahangra férjem születési rendellenessége miatt.
2012. máj. 16. 13:57
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a ráckevei körzetbe tartozol igen, egyéb esetben kell a fogadott orvos. Szerintem az irodán meg tudják mondani, hogy körzetes vagy-e vagy sem.
2012. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak akkor szülhetsz ott, ha oda tartozol. Ha máshova, akkor pld ha mentővel mennél szülni, a mentő automatikusan a " körzetes" kórházba vinne.

Szerintem kell a fogadott orvos.

2012. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszokat.
2012. máj. 16. 15:54
 5/11 anonim ***** válasza:

5 hete szültem ott. Nem volt fogadott orvosom, több hétig feküdtem bent. Burkot repesztettek, és aki ott volt orvos, az csinálta. Nagyon kedves és aranyos volt, és NEM VOLT FOGADOTT ORVOSOM!!!

Nem kell hogy pesti legyél, vagy a körzethez tartozzál. 200 km-el odébb lakunk, Hajdú-Bihar megyében és el láttak. Senki nem kérdezett semmit. Sőt....volt olyan anyuka aki Salgótarjáni volt, és voltak még messzebbről is.

Nyugi..Mehetsz nyugodtan és nem kell orvost fogadnod!

2012. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, nagyon szépen köszönöm! És gratulálok neked! Amúgy azért szeretnék ott szülni, mert ahova tartozom, ott nagyon nem olyanok a körülményke...és a női klinikáról csak jó hallottam. Még egyszer Köszönöm! :)
2012. máj. 17. 09:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!
2012. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én épp benn fekszem és megkérdeztem neked. ha otthon jön rád a szülés, akkor a körzeti kórházba visznek, nem oda, ahová kéred. de ha nem ide tartozol és itt akarsz szülni, akkor kell a fogadott orvos. messziről jött kismamák akkor vannak itt ellátva, ha komplikáltak, ugyanis itt felszerelt és elsőrendű NIC van és speciális orvos gárda.
2012. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hmmm....értem, köszönöm! Holnap oda kell mennem genetikai ultrahangra, majd lesz ami lesz! :)

Nem tudom mi miatt vagy benn, de jó bullást :)

2012. máj. 17. 22:30
 10/11 anonim ***** válasza:

5-ös válaszadó vagyok.

Lehet igaza van az utolsó hozzászólónak, mert én is 6 hetet feküdtem bent cukorbetegség, pajzsmirigy, és magas vérnyomás miatt.

Akkor viszont én tudtam rosszul. Csak én azt hittem, hogy mehetnek oda olyan kismamák is, akiknek semmi bajuk nincs.

Akkor viszont ne haragudj!

2012. máj. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!