Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten van valahol családi...

Budapesten van valahol családias kórház? Melyik az? (baba-és anyabarát)

Figyelt kérdés
Barátságos nővérek, orvosok stb. Apás szülési lehetőséggel, kórtermek normális állapottal.

2012. máj. 14. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a MÁV kórházban szültem, mindennel megvoltam elégedve, jó színvonalú volt az ellátás, pedig a szülésznő és a doki is ügyeletes volt.
2012. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Államiból a Bajcsy, magánból (ami nem eget rengetően drága) a Róbert Károly Magánklinika (volt nyírő).
2012. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Bajcsy jó, de nem mondanám kifejezetten családias, baba- és anyabarát kórháznak. Csak egy kórház, ki lehet bírni 3 napot szülés után. Vannak alapítványi szobái, én olyanban voltam, az jó volt, de a közös zuhanyzók és wc-k borzasztó igénytelen állapotban vannak (valószínűleg az anyukák miatt, de takaríthatnának gyakrabban is a takarítók). A csecsemősnővérek sem igazán kedvesek, nagyon rámenősnek kell lenni velük, és nem fölvenni, hogy türelmetlenek az emberrel.

Az orvosok és szülésznők normálisak, ha nem fogadod fel őket, akkor is.

2012. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Bajcsy nekünk nagyon bejött. A Baba végig velem volt, Apuka bármikor bejöhetett, számomra ez maximálisan elég volt. Az orvosok és a nővérek kedvessége csak hab a tortán :-)A következő Babát is ott szeretném szülni, nagyon pozitív élmény volt a terhesgondozás, a szülés és a gyerekágy is.

(És mellesleg, nem éreztem úgy, hogy mindenki csak a pénzt várja ... A dokimon és a szülésznőn kívül senki más nem kapott.)

2012. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szt.István kórház.A szülőszobák 1 ágyasak,ebből az egyik alternatív(kád,bordásfal,franciaágy).Labda mindegyikben van,lehet szülőszéken is szülni.A gátvédelmet alapból megpróbálják(ha nem fogadott a szülésznőd akkor is).Természetesen apuka ott lehet Veled,és Ő is mehet a babát öltöztetni,fürdeti szülés után.A kórtermeket 2 éve alakították át,3-4 ágyasak,fürdőszobával.Van fizetős szoba is.Én ősszel fogok (ismét)ott szülni.2gyerkes+20hkm
2012. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Uzsoki is nagyon szuper, nagyon szépen felújított.

Kényelmes, és nyugis. A pici veled lehet végig a csecse,ősök kedvesek, egy nyanyát kivéve, a nővérek nagyon figyelmesek.

2012. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!