Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Július elejére kiírt kismamik...

Július elejére kiírt kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 12:05
 1/10 anonim válasza:
Már nagyon terhesen! Nem bánnám, ha már szülhetnék! Mindenhol fáj, szúr és hasogat! Én júl.8-ra vagyok kiírva! Te mikorra?
2009. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én már nagyon várom a szülést júli 6-ra vagyok kiírva

Már se feküdni, se állni, se ülni nem jó. A doki kérte, hogy a 38 hétig bírjam ki , de szerintem nem lesz meg a kiírtnál hamarabb.

2009. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is júl. 8-ra vagyok kiírva, és bizony néha nekem is úgy belenyilal, hogy kicsit meg kell pihennem, utána mehet tovább a séta. Egyébként elég jól viselem, ezt a hűvös időt pedig pláne, csak a medencémmel küszködök már 2 hónapja, ahogy tágul, és iszonyatosan megnehezíti a járást.

Remélem szerencsésen alakul majd a szülés mindannyiunknál. Üdv!

2009. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én július 9-re vagyok kiírva.

Szintén így érzem magam, sehogy nem jó.

Pedig csak 7 kilót híztam és nincs is olyan nagy hasam.

Már nagyon szeretném látni a picúrkát.

2009. jún. 27. 12:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is júl.8-ra vagyok kiírva és valószínű most már, hogy ki is húzzuk odáig... Jó lenne már ott lenni. Bár Én szerettem ezt az állapotot, csak az utolsó hetek nehezek. Nekem már akkor pocakom van, hogy nem férek tőle:-) 13 kg-ot híztam, ettől jó lenne minél hamarabb megszabadulni, mert nagyon fájnak a lábaim. Amúgy mindent csinálok mint előtte, most is a kádat súroltam az előbb, mosok közben és még az ebédnek is mindjárt nekiállok. Abból már csak estebéd lesz:-)

Erősen jósolgatok, az éjjel sokat fent voltam, már figyelgettem az időt, mert elég gyakran jöttek, de végül is reggelre elmúlt. A medencém is fáj már pár hete, állítólag már beilleszkedett a kisfiam bucija:-) Néha az az érzésem ahogy sétálok, hogy minden lépésnél bepisilek+ megszülök annyira feszeget ott alul... Azt mondta a doki hogy ez így jó, mert már készül a testem a szülésre:-)

Mindenkinek könnyű szülést kívánok!!!!

Üdv!

2009. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az első író vagyok! Nekem is nagyon nyomja a medencém, még jó hogy van egy 12 éves lányom! Szégyen-nem szégyen, néha neki szólok, hogy segítsen felkelni! Ti hol szültök? Én Mezőtúron!
2009. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12:32-es vagyok Én Nyíregyházán fogok szülni és első babó lesz!
2009. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én most nem szülök, de nektek nagyon sok boldogságot a picikhez!!! :)

Egy 3 hós bébi anyukája

2009. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én Júli 16.-ra vagyok kiírva, ez már a 3. időpontom, szóval kitudja mikor fogok szülni... Első baba, nem szerettem a terhességet, pedig nem voltam hányós, de rettentően kényelmetlennek éltem meg, hogy semmit nem csinálhattam... Idegesít, hogy "meg vagyok kímélve". Most már eléggé fájnak a lábaim, a derekam, a hátam a medencém meg mindenem. Fájások nem nagyon vannak, inkább olyan érzés mint mensi előtt szokott lenni. Az éjszakáim lassan telnek, sokszor felébredek mert fájnak a csontjaim és 20 percenként pisilni kell. Már nem bánnám ha vége lenne, mert ez már tényleg teher. Remélem a szülésem könnyű és gyors lesz.

Kitartást mindenkinek és szép könnyű szülést na meg egészséges gyönyörű babucikat nektek!!! :)

37/2 kismami

2009. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én júli 6-ra vagyok kiírva,a Mávba.Első baba,3400gramm volt 1 hete.Én nagyon parázok az egésztől,de ma reggel volt egy olyan gondolatom,hogy már jó lenne,ha elkezdődne valami...Nekem nagyon élénken mocorog még,néha a gyomrom is ég,és szurkál az alhasam,mint mikor fel vagyok fázva.Persze,ezt mind Ő produkálja.13kg-t híztam.Úgy érzem,mind a hasamra,olyan nehéz már:-)
2009. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!