Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mennyi...

Császármetszés után mennyi idő a felépülés?

Figyelt kérdés
3. babámat császármetszéssel szültem 2 hete. Még mindig gyenge vagyok nagyon, gyakran elszédülök, van hogy csak aludnék. Azért a házimunkát megcsinálom ha erőm van rá, gyerkőcöket ellátom, stb... mennyi ideig tart, míg kicsit jobban fogom érezni magam? Tudom mindenkinél változó, de normális ez, hogy ilyen vacakul vagyok?
2012. máj. 19. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 volt császárral..kell a 2 hónap mire minden flottul megy és nem érzed úgy a hasad..és felülés,felállás hajolás norm menni fog vagy csak egy kis szisszenéssel..
2012. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1 babámat császárral szültem.Nekem is kellett 2 hónap még kicsit több is hogy felépüljek.Addig úgy néztem ki,mint egy halott :) és lassan mozogtam.
2012. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én az első babámat császárral szültem, de hamar felépültem belőle. Viszonylag könnyen ment minden. A varratszedés után, már nem volt probléma, a felállás, felülés, persze nem hasizomból:).

Viszont fáradt voltam, szerintem úgy 1 hónapig, de az sem volt olyan vészes.

Nem lehet, hogy Neked az is közrejátszik, hogy van a kicsi mellett még 2 nagyobb gyerkőc is? Biztosan sokkal fárasztóbb 3 gyerekkel, amiből az egyik egy újszülött. Plusz még ott van a házimunka is.

Lehet jól jönne egy kis segítség most. Nincs valaki akit megkérhetnél, legalább napi pár órára? Nagymama, barátnő, valaki?

2012. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon gyors volt a felépülés, 2 hete volt császárom, már semmit nem érzek belőle. A mellettem fekvő lány viszont nagyon rosszul volt, neki is a 3. császára volt, és azt mondta, hogy mindegyik után hónapokig szenvedett. Biztosan személyfüggő, jobbulást neked!
2012. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
sziasztok! köszönöm szépen a válaszokat! hát jó lenne már jól lenni, de egyenlőre még nem látok rá esélyt hogy javulnék. olyan nagyon hamar elfáradok. Anyósom és a párom nagyon sokat segít, igaz a főzés és házimunka nagy része rám hárul, bár sokat tudok azért pihenni is. Minden jót Nektek, mégegyszer köszi! :)
2012. máj. 20. 17:45
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja, nekem az első kettő sima szülés volt...össze sem lehet a kettőt hasonlítani :(
2012. máj. 20. 17:46
 7/12 sumergo ***** válasza:
Én is császárral szültem, sok vért vesztettem, de szerencsére nem kellett kapnom, de sokáig szednem kellett a vastablettát (Maltofer), mert különben fáradékony voltam. Esetleg kipróbálhatnád! :-)
2012. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szia! Szedem ezt a tablit én is! :) Terhesség alatt is szedtem majdnem végig! :)
2012. máj. 21. 16:09
 9/12 anonim ***** válasza:

10 napja császároztak, ma felmentem gyalog a 9. emeletre varratszedésre. Én nagyon gyorsan javultam, a második nap már szédelgés nélkül mentem wc-re. Negyedik napon törökülésben szoptattam.

Azt tegyem hozzá, nem császárnak indult a dolog, előtte már volt egy órája tolófájásom is, tehát hormonálisan szerintem más állapotban kerültem kés alá mintha egyből császárnak mentünk volna neki.

2012. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is hamar felépültem belőle. Varratszedés után már minden jó volt.

Császár másnapján, már le is toltak az ápolók, hogy miért nem pihenek. Nem tudtam feküdni egész nap.

2012. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!