Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mennyi...

Császármetszés után mennyi idő a felépülés?

Figyelt kérdés
3. babámat császármetszéssel szültem 2 hete. Még mindig gyenge vagyok nagyon, gyakran elszédülök, van hogy csak aludnék. Azért a házimunkát megcsinálom ha erőm van rá, gyerkőcöket ellátom, stb... mennyi ideig tart, míg kicsit jobban fogom érezni magam? Tudom mindenkinél változó, de normális ez, hogy ilyen vacakul vagyok?
2012. máj. 19. 17:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A kórházban császár után 12 órával minket is felkeltettek az ágyból és mondták hogy sétálni kell, wc, stb...szóval én sem fekszem egész nap, nem is feküdtem. Csinálom a dolgom, boltba megyek, gyerekeket ellátok, stb... csak nagyon hamar elfáradok. Nekem nem volt varratszedés, felszívódó varratokat kaptam. A fáradsággal van bajom és az állandó fejfájással. Szinte nincs olyan nap, hogy ne fájjon a fejem. Erre lettem volna kiváncsi, hogy ki meddig érzett hasonló érzést?
2012. máj. 24. 11:38
 12/12 anonim ***** válasza:
A fejfájás jöhet az érzéstelenítéstől. Amikor engem műtöttek az egyik anyuka volt így, olyan fejfájása volt, hogy a fejét alig bírta felemelni. Nem ez a baj nálad is?
2012. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!