Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kiknek nem illik bemenni a...

Kiknek nem illik bemenni a korhazba?

Figyelt kérdés

Parom testverenek szuletett babaja, en az anyukaval 3x talalkoztam.

Nekem illik bemenni a korhazba? Szerintem nem, en sem orulnek, ha egy csomoan bejonnenek...


2012. máj. 20. 10:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kinek illik, kinek nem, épp tegnap gondolkoztam, hogy én páromat mindennap bevárom majd :D anyáékat, mamáékat, hisz csak én részemről vannak, egyszer bevárom, ha mondhatom ezt! Ez összesen 5 fő! Többet nem látnék benn szívesen

33 hkm

2012. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról van szó, hogy illik-e... Szerintem a kórházba hagyd pihenni, nem hiszem, hogy nehezményezné, ha egy látogatóval kevesebb.

Ha gondolod, küldj be egy doboz üdítőt, vagy egy bombot a kórházba azzal a rokonnal, aki megy.


De ha kijönnek, akkor illik elmenni, és kicsit jobban megismerkedni az anyukával. (Érdeklődd majd meg, mikortól fogadnak szívesen látogatót.)

2012. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2 nap mulva jonnek ki a korhazbol. Igazabol az anyukaval nincs kozos tema, a babakert pedig nem vagyok annyira oda. A parom eroskodik, hogy menjek be en is..
2012. máj. 20. 11:15
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azoknak örülök olyankor, akiket szeretek.

Nagyon fárasztóak az első napok, főleg a kórházban, ahol nem igazán lehet pihenni.

A férjem és a gyerekeim, plusz a legjobb barátnőm.


A szüleim és anyósomék egyszer szoktak bejönni, őket is úgy próbálom hívni, hogy ne a szülés napján, hanem másnap jöjjenek, és lehetőleg mindenki egyszerre, mert akkor negyed óra alatt megvan mindenki...

2012. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Viszont az jó ötlet ha beküldesz valamit. Most pl. én egy fél kiló epernek nagyon örülnék! :o)


(Ja amúgy remélem ma holnap szülök, ezért bele tudom élni magam...)

2012. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én ha szülnék, tuti, hogy csak tényleg a közeli családtagokat látnám szívesen (anyum, apum, anyós, após), a kórházban.


Akkor küldetek be a párommal valamit, gyümölcs jó ötlet.. :)


Utolsó, könnyű szülést!:)

2012. máj. 20. 11:44
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

5-ös válaszolónak üzenem, (bocs az off-ért) epret szülés után nem szabad, a szoptatás miatt!! Én is annyira kívántam, de a szülésznő közölte, hogy nagyon nem kéne :(

Szóval kedves kérdező, ha gyümölcsöt küldenèl, nézz utána neten, hogy mit ehet szoptatás alatt anyuka..

2012. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy megkérdeztetem a párommal, hogy mit szeret az anyuka, és akkor azt küldök.

Hiába küldenék pl banánt, ha utálja ..

2012. máj. 20. 11:54
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát, én 2 hete szültem - ha igazán őszinte akarok lenni, a férjemen és a szüleimen kívül senkit nem láttam szívesen. Nem azért, mert nem szeretem az ismerősöket, hanem azért, mert azok a napok nem arról szólnak, hogy mindenki özönlik.
2012. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz: a páromon, szüleimen és anyósomékon kívül senkit nem szeretnék a kórházban látni. Otthon az első 4-5 hétben szintén csak őket, de ezt tudja már mindenki, itt tutira nem lesz vendégjárás, képeket kapnak e-mailben és telefonon érdeklődjenek felőlünk. Ennyi.

34 hetes kismama

2012. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!