Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én is tarifáról érdeklődöm, a...

Én is tarifáról érdeklődöm, a SoteI-en ha fogadott a dokim, de neki nincs magánrendelője és a kórházba járok hozzá, akkor mennyit illik adni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik dokinál szülsz.

Volt szobatársaimat tudom írni.

Egyik Krasznainál császárral ikreket szült 40-et fizetett. Másik ugyan ennél simán 30-ért.

Én főorvosnál szültem, 80-at adtam, de nekem necces volt a terhesség és közben nem fogadott el semmit sem.

Általában 30-40 körül szoktak adni. Harmadik szobatársam ügyeletesnél szült, nem adott neki semmit, mert elég rosszul álltak anyagilag.

2012. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. ápr. 5. 23:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem annyit adjál, amennyit az anyagi lehetőséged (valóban) megenged..... Én is ügyeletes orvosnál szültem ugyanitt (2010-ben), akkor 25000 Ft-ot adtam a nagyon szimpatikus (akkor még) rezidens orvosnak! Most a második babámat is nála fogom szülni, kb ugyanennyit fogok neki adni, mivel nem állok túl jól anyagilag! És egyébként is......

De ha nem fizetsz egy forintot sem, akkor is kiváló ellátást fogsz kapi a Klinikán Te is és a Babád is! Az orvos megkapja a fizetését!

De ha nagyon kellemetlenül érzed magad emiatt, kérdezz rá kerek perec, hogy "kell" e fizetned? (Csak nem mond egy összeget.....az durva lenne!)

2012. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!