Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kiknek nem illik bemenni a...

Kiknek nem illik bemenni a korhazba?

Figyelt kérdés

Parom testverenek szuletett babaja, en az anyukaval 3x talalkoztam.

Nekem illik bemenni a korhazba? Szerintem nem, en sem orulnek, ha egy csomoan bejonnenek...


2012. máj. 20. 10:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
OFF: könyörgöm valaki írjon jó tippet arra, hogy hogyan lehet távoltartani a rokonokat a kórházból.... iszonyúan félek hogy odajönnek, ezzel különben a kérdésre is válaszoltam, egy hónapra nem alszom, férjem családja azt hiszi jó, ha ott állnak órákig felettem!!!!,,,
2012. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Emiatt aludj nyugodtan. Én megmondtam már előre mindenkinek, hogy majd otthon és hetekre rá, ha hazajöttünk, a párom is támogat ebben, ő is azt szeretné, ha a babával foglalkoznék és nem a rokonokkal, ez nem róluk szól. Én megkérem a szüleimet is, hogyha bárki be akarna jönni a rokonságból állítsák le. Ha hazajöttünk, szerencsére hozzánk csak úgy lehet bejönni, ha telefonálnak: se csengő, se kaputelefon, felőlem hiába áll itt bárki bejelentkezés nélkül...

Ne ebben a pár hétben akarja senki megmutatni milyen "fontos", ha eddig sem vitte ki az ajtónkat. Ha ezen megsértődik valaki, jobb is.

Szerintem még az sms-be is beírjuk, hogy otthon várjuk majd a gyerekágyas időszak után a látogatókat.

34 hetes kismama

2012. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én szoktam szülni, ott a látogatók nem tudnak bejönni, nekem kell hozzájuk kimenni, és a babát is csak üvegen keresztül láthatják.

Úgyhogy nálunk konkrétan volt olyan helyzet, hogy bejöttek, és szóltak hogy itt vannak, én meg hogy köszi, de nem alkalmas, és nem mentem ki. Volt belőle sértődés nem mondom, de többet nem ismétlődött meg...

2012. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy a kedves kérdező érzi hogy mi lenne a helyes, míg a párom családja úgyis bevágtázik, hogy világosan ki van írva, hogy nem lehet bejönni. Ki hogy szocializálódott.
2012. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy gratuláló sms-t és kérdezd meg hogy szeretné e ha bemennél , mert nem akarod zavarni még.Ez a legegyenesebb.
2012. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A párod bemegy nem ? Küldjél be vele valamit. Én az ivójoghurtot vagy gyümölcslét ajánlanám mert szülés után nem sok mindent lehet enni. Nem lehet enni puffasztó dolgokat (pl: eper)és nem ajánlatos olyat sem ami fog ( alma, banán...) A párodnak meg magyarázd el miért nem szeretnél menni.
2012. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!