Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért előnyös ha van fogadott...

Mizuzizu92 kérdése:

Miért előnyös ha van fogadott orvos?

Figyelt kérdés

Milyen előnyökkel jár ha van fogadott orvos?

Esetleg kb árban mennyi lehet?

Mikor érdemes orvos keresni?

Valaki tud ajánlani, Budapesten esetleg?

Ha megindul a fájás ,akkor mentő is be visz, vidékről pl: Inárcs-ról?


2012. máj. 20. 21:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon jó hogy így ismered akinél szülni fogsz . Egyszer váltanom kellett orvost is mert , annyira bunkó volt hogy mikor kiderült hogy terhes vagyok , nem segített semmiben egy rakat papírt bele vágott a kezembe, és szó szerint kivágott .

Még kiabált is velem mert 2 hetente hívott vissza , az asszisztense mondta h ne vetkőzzek mert hasi uh lesz,és kiabált a doki hogy én csak vissza tartom a munkáját , azért szeretném ilyenektől kímélni magam.

És kicsit elég volt , így hoz mentem aki másnap rendelt elmeséltem neki hogy mi volt , mert nem nagyon nyíltam meg.

De szerencsére mindenben segít rendes meg minden na ilyet várok el attól aki segít megszülni a kisbabámat .

Csak nem tudtam hogy aljak az orvos kereséshez .

2012. máj. 21. 09:18
 12/22 A kérdező kommentje:

De jó lenne ha valaki tudna ajánlani olyant ,aki oda figyel az ilyenekre mert 1 lett volna , de ő már nem vezet le szülést .

A párom nővére szült nála , de sajnos én már lemaradtam róla.

Köszönöm :)

2012. máj. 21. 09:24
 13/22 anonim ***** válasza:

9-es, 10-es vagyok. :)

Akkor dr. Alexanjan Nellit tudom neked bátran ajánlani, egy örmény doktornő.


[link]

2012. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen örök hálám :)
2012. máj. 21. 09:35
 15/22 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Nekem nem volt fogadott orvosom, Húsvét vasárnap szültem, ügyeletes orvosnál és szülésznőnél.

Nagyon megvoltunk velük elégedve, maximálisan helyt álltak, úgyis hogy nem fizettem nekik, hiszen ez a dolguk :)

Tényleg minden rendben ment, a szülésznő és a doktornő is 5-10 percenként bent volt, nem rohantak , maximálisan támogattak, segítettek, nyugtatgattak. A párom is bent volt, és Ő is azt mondta, hogy nem erre számított,de kellemesen csalódott. Sőt, a vége felé úgy volt, hogy lehet hogy császároznak, a műtős doki is lent volt, Ő is maximálisan segítőkész és normális volt. Hál istennek normál szülésem volt,nem kellett a császár.


Szóval nekem nagyon pozitív élményeim vannak. Jó, ez biztos kórházfüggő meg orvosfüggő, de én nem láttam kárát hogy nem volt fogadott dokim. A mellettem lévő szobában egy nő fogadott dokinál szült. A 3 nap alatt,még bent voltak rájuk sem nézett a doki. NÁlam másnap a szülésznő és a dokinő is feljött, érdeklődtek felőlem, a baba felől.


Nem akarok senkit lebeszélni a fogadott orvosról, csak a saját tapasztalataimat osztottam meg. :)

2012. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Akkor nagyon jó ajándékot kaptatok a nyuszitól :)

Gratulálok a babádhoz , nagyon jó hogy sikerül kifogni olyan orvost aki rendes volt .

Lehet én is kifognék de lehet hogy nem .

Majd a párom eldönti .

2012. máj. 21. 09:45
 17/22 anonim ***** válasza:

Azért a szülésem ne 50-50% legyen: szerencsém lesz a dokival vagy sem. Ott már nem nagyon van választási lehetőség. Lehet hallani jó példákat az ügyeletesnél szülésre is, de én úgy gondolom, nem ez az esemény az, amikor megengedhetem, hogy vagy szerencsém lesz vagy nem. Azért a terhesgondozás alatt ki lehet annyira ismerni a dokit, hogy milyen és utána is lehet érdeklődni nála szült kismamáktól.

34 hetes kismama

2012. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

hát igen ezért írtam h vagy szerencsém lesz vagy nem .

mert ha tényleg egy bunkó orvos fogok ki akkor a szülésem ,stresszesebb lesz mint ahogy kellene lennie .

2012. máj. 21. 11:59
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem is van mind a kettő, szülésznő + doki! Arra figyelj, nálunk így van, szülésznőt csak akkor fogadhatsz, ha van dokid, nálunk a 34. hétig fel kell kérni őket! Valamint jó időben szólni, hisz a kórházban egy szülésznő, egy hónapra csak 5 kismamát vállalhat el! (Kecskemét)
2012. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

az lehet hogy az az egyszerűbb ha a nőgyógyászom-at kérem ,fel de sztk-s rendelés közben meg kérdezhetem tőle ?

Dr Tolnay Lajos és Dél pestibe ,nem igazán akartam ott szülni , de kiderült hogy ott szülész a nőgyógyászom .

2012. máj. 21. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!