Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül most egy...

Kazsemestor kérdése:

Mennyibe kerül most egy szülés, meg az előtte lévő költségek?

Figyelt kérdés

Feleségem kb 4 hetes terhes lehet.Eddig csak rendes nőgyógyász szakrendelésen volt,nem volt saját soha.Most viszont gondolom,keresnünk kell egyet,aki a szülést is intézi.Kérdéseim,hogy kb mikor menjünk el először?Milyen periódusokban kell járnunk majd és mikor mennyit kell fizetni?

Köszi előre is!



2012. máj. 22. 10:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ha nem fogadsz orvost, semmit,akkor ingyen van.


itteni árakat tudok mondani:

100.ezer - fogadott orvos

40-50 ezer - fogadott szülésznő

20 ezer - fogadott csecsemős nővér

30-40 ezer - egy ágyas szoba

5-10 ezer/alkalom - terhesgondozás (havi egy átlagban)

10-20 ezer 4 d uh

30 ezer integrált teszt

lehetnek még egyéb vizsgálatok is, amit ha magánban csináltatsz, szintén fizetős


Személy szerint sztk-s rendelést javasolnék ezek közül és fogadott dokit és/vagy szülésznőt, esetleg csecsemős nővért, ha első babásak vagytok, de ez utóbbi nem létszükséglet.

Azt, hogy senkit nem fogadnak fel, azt kevesen vállalják be. Néha jól sül el a dolog, de nem mindig. Ha nem szeretnétek kockáztatni, akkor érdemes rászánni a pénz.


(Ugyanez magánkórházban milliós nagyságrend) Ez van :( eszméletlen nagy pénzek forognak itt

2012. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott orvosom, 10 ezer volt/ alkalom, ez Budapest. Végig hozzájártam gondozásra, majd a szülés előtt 5 nappal közölte, hogy Ő nem lesz benn. Na, kösz. Végül ügyeletesnél szültem, aki sokkal szimpatikusabb volt, és úgy állt hozzám, hogy abba hiba nem volt. Nem lett volna kötelező, de neki 20 ezret adtam, mert elégedett voltam nagyon, szülésznőnek, aki nem fogadott volt, pedig 5 ezret, ez sem lett volna kötelező. 80 ezret fizettem a terhesgondzásért a 9 hónap alatt, 9 ezret a kombinált tesztért plusz a végén 25 ezret a dokinak és a szülésznőnek. Összesen 114 ezerbe került ez. Plusz végig antibiotikumot szedtem és probiotikumot, az elején Utrogestant, plusz a terhesvitamin. Ez alsó hangon volt havi 10-12 ezer. Ez eddig összesen 200 ezer körül van. Babacuccokra 150-et költöttünk kb. Így mindennel együtt megúsztuk cirka 350 ezerből.:) És nekem nem is voltak nagy igényeim.
2012. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!