Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4cmre ki vagyok tágulva ezt...

4cmre ki vagyok tágulva ezt mondta a doki, de nem tartott bennt a korházban, nem lesz baj ebböl? 38h

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 37+2 vagyok és 3 cm-re nyitva, én is itthon vagyok. Görcseim, menszi-szerű minden nap, éjszaka van. Pihenj,ha teheted. NST-re járok be, illetve ha van valami gond (magzatvíz elfolyik, vérzés, rendszeresen jönnek a fájások) akkor jeleznem kell és mennem be. Szerintem nyugi. Én örülök, hogy itthon lehetek, kórház lelkileg jobban megviselne.

2012. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
neked nem mondta meg meddig huzhatod még így?vagy mire számíthatsz?
2012. máj. 22. 16:07
 3/13 anonim ***** válasza:
En egy heten atvoltam nyitva 3 ujjnyira vagyis 6 centire. A kiirt napon szultem, egeszseges a kislanyom. :-)
2012. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kb. 2 hétet jósolt.
2012. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4 cm az kb. két ujjnyi. Miért tartott volna bent?
2012. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem bő 3 ujjnyinál hívtak délutánra vissza. Még aznap éjjel megszületett a kislányom.
2012. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
mert sokaktol hallottam,hogy nem engedte már oket haza az aorvos,hanem mondta nekik,hogy megyunk szulni azonnal
2012. máj. 23. 10:22
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, de az a tágulás mértékétől függ, hogy mikor dönt így az orvos. Vagy lehet, hogy más olyan tényező, ami közrejátszott.

Tudom, hogy már nagyon várod, én is így vagyok ezzel, de hidd el, a pici tudja meddig jó ott neki. Az orvos is tudja mit csinál, hiszen több szülést látott már, mint itt bármelyikünk. Én legalábbis maximálisan megbízom az enyémben. Valamiért őt választottad, akkor ne kételkedj benne szerintem.

(3 cm-es válaszoló voltam újra).

2012. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért tartott volna benn? Én a 3. gyereknél majd 2 hétig voltam nyitva bő két ujjnyira.

Az első két szülésnél is kinyílt a méhszáj, sose merült fel, hogy emiatt szülést kéne indítani. Ilyet még nem is hallottam. Szóval ne aggódj, nem lesz baj :)

2012. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

En a masodik babaval harom ujjnyira nyiltam ki a vegere es akkor inditani is akart a doki, en kertem haladekot, harom napot kaptam. De azzal a feltetellel, hogy nem otthon leszek, ami kb masfel ora a korhaztol, hanem fel oras korzetben maradok. Vegul inditottak, mert nem indult be a szules magatol.

De nalunk nem a harom ujjnyi mehszaj indokolta ezt magaban, hanem az a teny, hogy az elso babam teljesen zart mehszajrol indulva spontan harom oran belul megszuletett, tehat errol az ertekrol a doki masfel orat saccolt nekem. Illetve volt streptococcusom is, ami miatt a baba kibujasa elott kaPnom kellett antibiotikum kurat, ami minimum egy, de inkabb ket ora.

Szoval kockazatosnak latta ezt a doki.

Vegulis igaza lett, inditassal tenyleg masfel ora volt a szules, teny hogy az antibiotikumra mar nem lett volna ido, ha spontan indul meg a baba.

Bizz a dokidban.

Egyebkent nem altalanos jelense az ilyen rovid szules, szoval siman be fogsz erni meg igy is.

Egy baratnom a 21. Heten tagult ket ujjnyira, visszatartason is volt es 36 hetesen szuletett a baba. Az utolso negy hetben mar korhazban sem kellett lennie, megis egyben maradtak meg ugy is.

2012. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!