Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombatra kiírt kismamik, ti...

Szombatra kiírt kismamik, ti éreztek már valamit? és más kérdés: ti mikor adjátok oda az orvosnak szülés után a pénzt?

Figyelt kérdés
én semmit, és jól is érzem magam, semmi jelét nem látom, hogy szülni fogok. nincsenek görcsös jóslóim, csak ritkán egy-egy méhösszehúzódásom.
2009. jún. 29. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz,én még nem mostanra vagyok kiirva,de a pénzt azt úgy szokták,hogy amikor mész haza a kórházból.Ugyis megy megnézni téged meg a babát,ellát mindenféle tanáccsal,és akkor kell nem feltűnően odaadni.

32hetes km

2009. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy szokás hogy az utolsó napon van a varratszedés, ekkor csak te meg a doki vagytok ott nincsen aszisztens sem és ekkor szokták odaadni a pénzt.
2009. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én vasárnapra vagyok,de semmi jelét nem "látom".Bár erős keményedéseim vannak,ezek nem járnak fájdalommal csak kellemetlenek.

Ma 3.napja fele olyan aktív a kislányom mint szokott lenni,de én betudom az időjárásnak:)

Hol fogsz szülni?

2009. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en mara vagyok kiirva peldaul, de hidd el, nagyon ritka, hogy valami jele is van, azt mondjak az egyik percben repulsz a kovetkezoben pedig beindul a szules, meg aztan a kiirasi datum is olyan nagyon relativ van aki joval elotte es van aki ket hettel kesobb szul..ugyancsak ritka, es csupan a veletlen az aki eppen az nap szul
2009. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Hatvanba szülök.
2009. jún. 30. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!