Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek melyik kórház...

Szerintetek melyik kórház szülészete a leginkább baba és anyabarát Budapesten vagy környékén? Ahol bent lehet akár egész nap az apuka is szülés után, ahol van alapítványi szoba, de nem 10000ért havonta, ahol van vajúdókád, labda stb.

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A MAV korhazba szultem, nekem nagyon jo volt. A ferjem ott lehetett velem vegig amai vajudtam, szultem, es utana is 2 orat, ameg be nem vittek a szobaba. A babat rogton kihoztak, allandoan velem volt, csak reggel vittek el vizsgalatra es este furdetni. Latogatas allandoan volt, apa viszont a szobaba a babahoz, csak 2 orat johetett be naponta. Ez kicsit rossz volt, de 3 napot ki lehetett birni igy. En nagyon elegedett voltam es jol ereztem magam.
2009. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 11 éve szültem a MÁV-ban, labda már akkor is volt, és nagyon kellemes, kényelmes körülmények, igazi anya- és bababarát hozzáállással.
2009. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a Sote II.is bababarát.Apa nem mehet be a kórterembe,üvegfal mögött láthatják a rokonok a picit(ezzel mondjuk én teljesen egyetértek),de veled egész nap veled lehet a baba,éjjel is,ha szeretnéd.

A szülőszoba jól felszerelt,mindegyikhez van zuhany,labda,mintha bordásfal is lenne.Úgy szülsz ahogy szeretnél,csak a kitolásnál kell lefeküdni,de sehová nem kell berakni a lábad,a szülésznő és a doki fogja(legalábbis nálam úgy volt).A Vajúdás és a szülés alatt természetesen a párod veled lehet.Szülésznőt érdemes fogadni.

2009. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja,1 éve szültem itt.
2009. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Bajcsyban szültem, volt kád, labda, bordásfal, minden ami csak kellhet. Apa annyiszor jött és annyi ideig maradt, ameddig csak akart, senki nem szólt ránk, hogy menjen már. Nagyon meg voltam elégedve a kórházzal, csak ajánlani tudom.
2009. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi: az alapítványi szoba kétszobás 4500Ft-naponta, az egyszobás 9000 naponta, de a sima szobák is jók, én egy sima kétágyasban voltam, nekem bejött:)
2009. dec. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2009. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!