Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni depresszió ellen...

Szülés utáni depresszió ellen méhlepényevés?

Figyelt kérdés

Húgom említette az imént, valami riportot látott a tévében, hogy egy nő hazavitte a méhlepényt, lefagyasztotta. Utánanéztem, egy ilyen cikket találtam, igaz nem friss:

[link]

Mit gondoltok erről?


2012. jún. 1. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hülyeség
2012. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ennél már csak az volt undorítobb,a mikor egy részeg orosz leszúrta a barátját és úgy tüntette el a bizonyítékokat, hogy feldarabolta és odaadta a barátainak mint kenguruhús
2012. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Második, ez komoly? Nagyon durva... :S
2012. jún. 1. 20:11
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy igaz e,de én biztos nem enném meg.

A szülés utáni depresszió nem mindenkinél van.Nekem se volt.

2012. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt depresszióm szülés után, de akkor semmtudnám

megenni a méhlepényem. Ez olyan mintha a leamputált kezét vagy lábát enné meg valaki.

Na meg higy is kéne elkészíteni!? Tepsiben lesütve, vagy pörkölt ként, esetleg levesbe? Vagy végül is ez egy belsőség, hurkát töltsék belőle:)))

2012. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Fúúúúj! :)

Én kértem, hogy mutassa meg a szülésznő a lepényt, hát nem is gondoltam volna, hogy ilyen. :) Megenni nem tudnám az tuti, pedig én sajnos még depis is lettem, de akkor sem enném meg, ha tudnék róla.

Ha elém raknák készen és nem tudnám mi az, megenném...na utána lehet depisebb lennék. :D

2012. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2012. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Fúúúúúj! A disznó, meg a tehén eszi meg a méhlepényt... Ennyire ne legyünk már állatok könyörgöm... Minden idiótaságot kitalálnak már!!!!
2012. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha meg nem enném, de ha a hormontartalomra gondolok, akkor lehet logika a hatásában a depresszió ellen. De azért fúj!!!:)
2012. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Na jó hát ez akkora idiótaság, hogy azt már nem hiszem el..

Nem tudom kiírta a cikket, de elmegy a pi-be, de tényleg.Lehet tényleg, hogy némely állat megeszi a méhlepényt, de ennek nagyon fontos szerepe van.Ugyan is általában a növényevő emlősök szokták gyorsan megenni, hogy a ragadozók ne érezzék a szagát és ne vonzza oda őket!!!Meg vannak állatok, akik így a tápanyagszükségletüket fedezik ezzel egy időre..Na hát szerintem jelenleg az embernél egyik eset se fordul elő általában, így ennek a gondolata is gyomorforgató...

2012. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!