Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi (10. hétben)...

Terhességi (10. hétben) depresszió ellen?

Figyelt kérdés

10. hétben járok, de igazából úgy érzem, hogy ezt a babát rajtam kívül senki sem várja. És azt is gondolom, hogy engem sem várt soha senki, az élet bármely területén. Itthon élek, itt is mindig a képembe vágják, hogy mi értelme volt "felcsinálódni" és még egyéb dolgokkal is csak lelomboznak, de az általános. Párommal vagyok, akkor is ugyan így érzem magam, bár általában próbálom titkolni.

Mitől múlik ez el, lehetne jobb kedvem?


2011. aug. 25. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyutt vagy a paroddal, akkor ez azt jelenti, hogy szeretitek egymast, tehat ne titkolozz, hiszen lehet, hogy erzi is ezt a parod, es zavarja Ot, talan aggodik erted, tehat beszelj vele errol az erzesrol! Most nagyon kell vigyazznod magadra, hiszen a kisbabad mar fejlodik, es megerzi ezt a szomorusagot, tehat most mar a babadra is gondolnod kell!

Talald meg az elet szepseget!

2011. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Párom miatt is gyakran vagyok szomoru, elvileg szeret őt is, de a babát sem akarja, már "beletörődött", de mindig azt hozza fel, hogy tanulunk, miből fogjuk eltartani stb...

Van esetleg valaki hasonló helyzetben? Kilátástalannak gondolta-e más is a helyzetét? van hogy csak rám jön, és elsírom magam...

2011. aug. 25. 23:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam ennyire nem durva a helyzet, de hasonlónak mondható.

Ha gondolod, írj privátot, szívesen beszélgetek veled :)

Hány éves vagy?

2011. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia, nem tudok írni privátot, mert nem írja ki a hozzászólásod alatt, szerintem külön engedélyezd és akkor úgy tudni fogok! Amúgy 18, és köszönöm!
2011. aug. 26. 08:56
 5/6 anonim ***** válasza:

"engem sem vart soha senki"

Most Neked kell ugy elned, es a babadra gondolnod, hogy az a pici ne erezze majd ezt, mint amit Te erzel jelenleg!

Fogadd el ezt a helyzetet, mivel ezt Te teremtetted, hiszen a mamad biztosan ellenezte talan elotte ezt a kapcsolatot, s pontosan azert, mert ettol felt, hogy terhes leszel, s meg tanultok, tehat ez nem egyszeru, ezt tapasztalod most.

Tehat fogadd el ezt a helyzetet, es a paroddal is beszelgess, meselj neki arrol, hogy ez a pici baba mindent erezz, ami a kornyezeteben tortenik, tehat ertesd meg vele, hogy fontos, hogy most ne szomorkodj, es segitsen neked ebben, hiszen a baba mar el, s nem most kell azon gondolkozni, hogy mit fog enni,s mibol tartjatok el, mert a jelennek kell elni, nem a holnapnak!

2011. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Most engedélyeztem, menni fog a privát levél :)

2011. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!