Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanacsok terhesseg alatti...

Tanacsok terhesseg alatti depresszio ellen?

Figyelt kérdés
22 hetesek vagyunk es eros lehangoltsaggal valamint szorongassal, ingerlekenyseggel kuszkodok, miota teherbe estem. Vagy a siras kornyekez, vagy pedig a kollegaimnak hisztizek, nem ismerek magamra. Betegre aggodom magam, hogy vajon minden rendben van-e a babaval. Raadasul buntudatom is van, hogy az osszes normalis kismamaval ellentetben engem nem vet szet a boldogsag. Pedig a baba tervezett es parommal soha ilyen boldogok nem voltunk egyutt, mint miota babat varunk. Jart mar kozuletek valaki hasonlo cipoben?
2009. okt. 21. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak érzelmi kitöréseim,ha sírhatnékod van,hát sírj,jobb lesz utána.de ha ennyire lehangolt vagy nap mint nap,akkor érdeklődj utána a védőnődnél,néha én is érzem úgy hogy velem van a hiba,mert mindenki azt mondja milyen jól érzi magát a terhessége alatt,és hát ez nálam se mindig van így.Azért azt ne feledd,hogy ha bár ez nem betegség,a hormonok azért dolgoznak,de azért megpróbálhatnál felül kerekedni rajta,mert máshogy nem fog menni.Nálam ez volt hogy bevált!
2009. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt az 5.-8.-ig hétig. De azt mondtam magamnak, hogy gyereket akartam, megkaptam az élettől és nem fogom megengedni magamnak, hogy a hormonok játéka elvegye a stabilitásomat és az örömömet. Összeszedtem magam, finomakat főzök, sokat sétálok és amint tehetem vásárolgatok. És már most imádom az én Drágámat!!! :) 10+5 kismami
2009. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!