Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csináljak a férjemmel?...

Mit csináljak a férjemmel? Nem tudok dönteni az apás szülést illetően.

Figyelt kérdés
Első babánkat várjuk.Férjem utálja a kórházat,vért,tűket,minden ilyesmit.Terhességem elején azt mondta kizárt,hogy bejöjjön.Most 20 hetes vagyok.Én szeretném ha ott lenne de nem minden áron.Mostmár eljutottunk oda,hogy a vajúdásnál velem lesz és segít,és amikor közeledünk a végéhez,akkor kimegy.Ez nekem megfelel így,de azt mondta a védőnőm hogy az az apuka aki végig ott van a vajúdásnál,az a szülésnél sem fog kimenni.De mi van ha tényleg ottmarad velem,csak éppen utána megundorodik tőlem? Nem tudom mit csináljak,mert nagyon kétesélyes a dolog. Vagy élete legnagyobb élménye lesz,vagy egy életre elmegy a kedve tőlem...
2009. júl. 1. 12:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem tudom,mi lesz.17 hetes vagyok.A legelején azt mondta,kizárt,hogy ő bejöjjön.De lassan változik a dolgokban a véleménye,bár ezt nem kérdeztem meg még tőle.Ha akar,bejön,ha nem,akkor nem erőltetem,mert ez olyan,amit lehetne erőltetni.Ha ő nem lesz ott,akkor anyukám bejön.
2009. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne erőltess rá semmit a férjedre. Ha nem akar, akkor ne maradjon Veled a szülés végéig. De ez majd akkor és ott eldől.

Nálunk még a 40. héten sem tudta eldönteni, hogy bannt akar-e lenni a szülésnél vagyn em, úgy voltunk vele, hogy majd akkor eldönti. Aztán túlhordás miatt befektettek a kórházba. A vége az lett, hogy egyszercsak elment a kisfiam szívhangja, és azonnal vittek a műtőbe. Annyi idő se volt, hogy telefonáljak a páromnak. Nem is tudta, hogy megszületett a kisfia. :-(

2009. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!