Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tena hálós Bugyiból elég 1...

Tena hálós Bugyiból elég 1 csomag (2db), illetve tena lady extrából egy 30db-os csomag szülés uátnra a kórházba?

Figyelt kérdés
Ezenkívül teszek még be DM-es Jessa-t (ez is elég nagy) és sima, nagyobb méretű pamut bugyikat.
2009. júl. 2. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Maradja rendes bugyinál szerintem. Én vettem eldobhatós bugyit. Az olyan volt mintha nem is lett volna rajtam, és még a betét is elvándorolt benne. Első napon használtam őket aztán visszatértem a jól bevált havizós készletemhez. Mondjuk belőlem nem is dőlt nagyon a vér.
2009. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem is maradj a jól bevált mensis bugyiidnál. Semmivel se jobb ez a hálós, csak azt éred el vele, hogy varratszedésig mindig beleakad a varrat a hálókba és az igen kellemetlen.
2009. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is a pamutmamabugyit ajánlom.

1. PAMUT, ami akkor nagyon jól fog esni. Az a műanyag szr rá fog olvadni a popódra

2. Olcsóbb /kínaiban, Tescoban kb ötöde annyi, mint a műanyag

3. A szülés azért nem mészárszék, nem leszel térdig véres, hidd el.

4. ha akarod, hát ezt is eldobhatod, nem? :-DD

2009. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt a hálós bugyi, este kimostam a kórházban de itthon már nem azt használtam, 5 napig voltam bent. Én is 2db-ot vettem. A 30db nekem nagyon sok volt, azóta is itt pakolgatom de sajnálom kidobni. Viszont az első mensinél bizony elővettem 1-2 napra.
2009. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, és egy 5 napos kórházi hepajhoz elég bőven 10. De ebből nem fogsz használni 6nál többet.
2009. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Őszintén szólva így láttatlanban sem vagyok oda a hálós bugyiért. Viszont nem tudom, hogy a sima pamut bugyiban mennyire áll meg a tena betét.

2009. júl. 2. 12:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia én azt csináltam a kórházban, hogy felvettem a hálós bugyit (TENA) hogy tartsa a betétet, aztán rávettem egy rendes bugyit is. A 30dbos TENA csomag mostanra fogyott el (másfél hete szültem). Egy hálós bugyit megtartottam, éjszakára még mindig a bugyi alá veszem h jobban tartson, reggel meg mindig kimosom. A kórházban minden este kidobtam az aktuális hálóst, 3 éjszakát töltöttünk bent.
2009. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyfenekű széles igazi mama bugyit keress. Egyébként ha szerencséd van, nem is kell a Tenna, csak a szülés napján. Utána elég a síma, legvastagabb betét. Én is vettem 3 csomag Tennát, 4 dbot használtam el!
2009. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a legolcsóbb kínais nagymuterbugyit vettem 5 darabot,mindennapra egyet. Gondoltam, ezt nemkell kimosni, minden este kidobom, úgyis annyit ér. Ez még olcsóbb is volt összesen, mint a hálós. Aztán a férjem első nap megjelent egy hálós bugyival, hogy nekem szerezte. :)Kipróbáltam, és nekem nagyon bejött, a pamutbugyikat félre is tettem. egyik szobatársam úgy csinálta, hogy egyiket használta, másikat kimosta, és több napig tudta használni!

2009. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem jó a hálós tena, még a pocakomat is lefogta szülés után és az jólesett és nem kell izgulni, ráadásul jó nagy abetét és kénylmesen belefér.

A 30 as pedig azért kell, mert ha a magzatvíz megy el akkor csak azt tudod használni.Nekem a fele csomag szülésig elfogyott a magzatvíz miatt!És utána is nagyon gyakran kell cserélni!

2009. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!