Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap erős, hosszú szabályos...

Tegnap erős, hosszú szabályos 10 perces fájások voltak estére, majd éjjel 3kor mintha elvágták volna. Ez most akkor mi?

Figyelt kérdés
Második baba, az első egyértelmű volt, víz elfolyt, 3 perces iszonyatos fájások, 4 óra múlva baba. Most meg a tesónál a fenti esemény már párszor megismétlődött, de nem volt ennyire tankönyvszerű. 39. hétben vagyok, 1 ujjnyira teljesen nyitva, placenta elöregedett.

2012. jún. 8. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek jóslók. Bár én csodálkozok hogy még nem indították be nálad a szülést, nálunk ha már el van öregedve a placenta azonnal indítják a szülést.
2012. jún. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Készülődik a szülés.

Én nemrég szültem a harmadikat, és furcsa mód már a másodiknál is bizonytalankodtam, de most a harmadiknál tudtam legkevésbé, hogy mikor lesz ebből baba...


A szülés előtti éjszakán voltak erős fájásaim szabálytalan időközökkel.

Másnap indult be délután "rendesen".


Szerintem közel lehet Neked is.


Szép szülést!

2012. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyit mondtak, hogyha úgy érzem hogy kevesebbet mozog, akkor menjek be, megnézik. De nemcsak én vagyok szabadlábon III.as placentával....
2012. jún. 8. 08:00
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Ja és van egy jó hír is:

Minél több ilyen "elő-akciód" van/lesz, annál könnyebb és gyorsabb utána a szülés, szóval ne bánd nagyon!

második

2012. jún. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A III. placenta még nincs elöregedve én úgy tudom, csak "érett".

A szülésznőm mondta hogy III-IV. placentával "szokás szülni".

2012. jún. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor elnézést orvosi tudatlanságomért, úgy tudtam 3 stádium van...
2012. jún. 8. 08:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is csak véletlenül tudtam meg, ne aggódj. :o)


Ettől függetlenül simán beindulhat, szóval hajrá!

2012. jún. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 2 teljes éjszaka voltak 10 perces erős fájásaim, mindig úgy voltam, hogy na reggel bemegyünk, de reggelre elmúlt. 3. éjszaka újra kezdődött, de akkor egyre sűrűsödtek és hajnalra meg is szültem. Jósló fájásaid vannak, bármikor beindulhat. Szép, könnyű szülést!
2012. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap meg semmi nem volt, ma viszont görcsölgetek reggel óta, van egy kis baznázás is. Este jön a vihar!
2012. jún. 9. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!