Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet idegileg és fizikai...

Hogy lehet idegileg és fizikailag bírni hosszú távon, ha a baba nem alszik éjjel, ill. sokszor ébred?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Hááát!Nekem is 3x kel újra éjjelente.De engem az visel meg jobban,hogy hajnali 5kor már nem akar visszaaludni-én meg nagyon tudnék....

Amúgy mindenhez hozzá lehet szokni.Meg a baba is beáll egy bizonyos napirendre.

2009. márc. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lassan 7 hónapos kislányom még minden éjszaka minimum 2-3 alkalommal felébred szopizni. Szerencsére ilyenkor csak pár percig tart a szopi és így viszonylag gyorsan vissza is alszom. Mellette van 3 nagy testvére, a legidősebbet minden reggel 6-kor ébresztem, mert vidéken tanul. Utána már én se tudok visszaaludni:(. A szervezetem valahogy már hozzászokott a szervezetem a kevesebb alváshoz. Nappal meg nincs időm pihenni, mindig van tennivaló. Amikor a nagyok voltak ilyen idősek, mert köztük csak pár év van (a legidősebb és a legkisebb között 5 és fél év). Akkor bizony alig aludtam valamit 6-7 évig. Ahhoz is hozzászoktam, pedig addig nagyon sokat tudtam aludni. Most, hogy csak a picihez kell felébredni, sokkal könnyebb.
2009. márc. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát minden tiszteletem az utolsó válaszolónak,akkor csak kilehet bírni valahogy,csak én attól félek,hogy mi lesz,ha kibukok a 4-5óra alvás mellett,és nem tudom ellátni a babám!Ilyeneken idegeskedem,de ezek szerint kibírja az ember valahogy!!!
2009. márc. 23. 07:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielött nem volt babám én teljesen rosszul volt ha csak 4-5 órát aludtam, de most meg már teljesen hozzá szoktam. Már az lenne a fura ha tudnék aludni egyhuzamba legalább 6 órát.
2009. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem gondoltam volna, de tényleg hozzá lehet szokni! Sajna mi is fél 6-kor kelünk, de ha éjjel megébred fél 5-kor, akkor már nem tudok visszaaludni. Ráadásul apa horkol... :( Mégis bírom, bár a szemem sokat romlott az utóbbi időben, innen gondolom, hogy azért van negatív hatása (mellesleg alapjáraton is szemüveges vagyok sok dioptriával). Az vígasztal, hogy egyszer vége lesz, és újra alhatok! :)
2009. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is jó esetben 2-3 szor ébredek a 10hósomhoz, de mikor foga jön, akkor HETEKIG éjjel egytől MINDEN ÓRÁBAN kel. Ráadásul nekem nem is ez a legnagyobb bajom, hanem rémesen szar alvó vagyok és egy-egy ébredés után nekem 1 óra mire visszaalszom, addigra pedig újraébred + férj horkol.... füldugóval és sapkában alszom ill. bevallom már olyan is volt, h ittam egy korty likőrt az etetés után és akkor hamar visszaludtam. épp csak egy kortyot, nekem az is hat :-DDDD
2009. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok. és igen, igaz, hogy lehet élni 2-3 óra alvással. nem tudom ,hogy hogyan, de megszokja az ember.

az elején szédelegtem, meg nehezen ment, de megszokod, sajna.

2009. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!