Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Többen írják, hogy nem ciki...

Többen írják, hogy nem ciki szülés közben bekakilni. Ez apás szülésnél se volt ciki?

Figyelt kérdés
Azért annak gondolom ott is szaga van, nem csak a wc-n ülve.
2012. jún. 10. 16:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%
Én is kaptam beöntést, mégis kicsusszant egy darabka, amikor a fejecskéje tolódott kifelé a hüvelyből. A világon nem történt semmi, két másodperc alatt letörölték és folyt. köv. a baba. A férjem mögöttem volt, szerintem épp azon gyötrődött, nehogy elájuljon. De ha észre is vette, biztosan magasan letojta a szitut. Őt csak a baba meg én érdekeltem. .-))
2012. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
96%
én is kaptam beöntést 10 percig kellett volna bent tartanom de 2 perc mulva mennem kellett a wc-re ;) közben persze az isszonyu fäjäsok, nekem is becsuszott a tolofäjäsoknäl emlekszem meg mondtam is a päromnak aki baloldalt volt hogy ..... ugy szegyeltem magam a szülesznö elött de nyugatatott a pärom ez megesik mindenkivel öt abszolut nem az erdekelte hanem mikor lätja meg a kislänyät;) ez volt most februärban ;)!egy nagyon jo elmeny volt az egesz szülesem mind kettönknek ;)!
2012. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
96%

Apát a fejed mellé ültessétek és akkor észre sem fogja venni. Nekem egyébként az első szülésnél nem volt, a másodiknál viszont igen, és egyik alkalommal sem kaptam beöntést. Na tessék. Nagyon cikinek éreztem, de nem tudtam tenni ellene, a tolófájások miatt a testem magától tolta kifelé a székletet, és csak utána indult a baba. A természet bölcs! Kitakarít, mielőtt jönne a baba. A szülésznő egyébként azonnal letörli finom langyosvizes ruhával, semmi szagot nem érzel, még jól is esik, hogy törölget.


Szerintem az apáknak mellettünk van a helyük, ha ők maguk nem félnek, mert szükségük van erre az élményre. A lábunk közé nem kell látniuk, anélkül is tökéletesen átélhetik. De minden tiszteletem azoké az apukáké, akik a "szaftosabb" dolgokat is bírják, köldökzsinórt vágnak, buksit simogatnak, stb. Nagy dolog ez, mert bizony nem egy guszta látvány. Persze annak a testrészünknek akkor semmi köze a szexualitásunkhoz, olyankor az egy szülőcsatorna. Ettől függetlenül én apára bíztam a döntést, ha nem akarja nézni, ne nézze. De a jelenléte nekem nagyon sokat jelentett. És szerintem neki is sokat jelentett, hogy ott volt, máshogy értékeli a gyerekeit, mintha csak úgy az "ölébe pottyantak" volna tisztán, felöltözve, illatosan, baba alszik, anyuka mosolyog, minden tökéletes. Hát nem. Lássa és élje át a nehezét is szerintem.

2012. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!