Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aloe Vera-s készítmény gátsebr...

Aloe Vera-s készítmény gátsebre - a First-ön kívül más is uolyan jó?

Figyelt kérdés

A legtöbben a First-öt ajánlották, de ha más is ugyanolyan jó, akkor nem adnék ki annyi pénzt érte. Ti milyen márkájút használtatok? (Vagy akár magát a növényt közvetlenül is fel lehet használni vajon? Van itthon...:)

Köszönöm!


2012. jún. 11. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz képest, hogy milyen sok van a First-ben és mennyi ideig fel tudod használni mennyi mindenre, szerintem nem drága. Más hasonló készítmény is kerül legalább ennyibe. Viszont a növény is jó sebekre közvetlen.
2012. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Biztosan, csak én brutálisan allergiás lettem rá. De ismerősöknek nagyon bevált.
2012. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nna, eléggé félig meddig fogalmaztam meg: szóval a first-ön kívül minden más aloe verás termékre allergiás lettem, nekem csak ez jött be.


és használhatod köldökápolásra is pl., annyira nem drága, mert rettentő sokáig elég.

2012. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én pont ma szereztem be a first-öt.még a szülésznőm is ezt ajánlotta.azt mondta mindenképp legyen nálam...annyira nem drága mert nagyon sokáig elég.szőrtelenítés után is nagyon jó ma próbáltam ki :-)
2012. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Császárra is kiváló.a dokim azzal fertőtlenített.
2012. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
(Na mondjuk orvosként őszintén remélem, hogy nem kizárólag ezzel fertőtlenített, mert az nagyon szomorú lenne.)
2012. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mellműtétem után pedig én is ezzel fújtam a sebet.én is úgy tudom h fertőtlenít is...az a baj sok orvossal h nem ismerik ezeket a termékeket,nem napra készek.má bocsi 6-os válaszoló.
2012. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

:-D biztos nem csak ezzel...kómás vtam szval nem tudom.de a végén befújta vele az biztos mert kérte...és hamar gyógyultam.kinek mi jön be.

5. voltam

2012. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi ennek a pontos neve? Csak annyi, hogy First?
2012. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

:)


6-os vagyok.


Ismerem ezt a terméket, használjuk is, egy fentebbi válaszomban le is írtam, nagyon kedvelem. Sőt, nekem is császárom volt, és akkor is használtam.


De alapvetően természetesen ilyen fertőtlenítésre nem alkalmas. :) Nyilván mást is használt egyébként.

2012. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!