Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tennétek fel képet az aloe...

Tennétek fel képet az aloe vera first dobozáról? Melyik a jobb a spray vagy a gél?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok feltenni képet, nagy fehér flakon, olyan mint egy spricni.

Attól függ, mire szeretnéd használni. Általában célszerű a spray-el kezdeni, utána válthatsz a zöld krémre. Gátsebre a spray érdemes, a babának köldökre is, de ha neki van valami seb vagy akár szúnyogcsípés, ilyesmi, arra a krém.

Mire kell pontosan?

2010. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szülés után a gátsebre. Annyi jót hallottam már itt tőletek hogy szeretném majd használni, csak nem tudom milyen a doboza. Rossmannban lehet kapni? Nálunk DM nincs. Esetleg gyógyszertár?
2010. júl. 7. 09:17
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem egy ismerősöm csinálja ezt az aloe verás dolgot, én tőle rendeltem. A gátsebet pedig azzal a Neogranormon kendővel törölgettem, illetve krémmel kentem, ami a babacsomagban volt, amit a kórházban adtak. Mondjuk nekem szerencsére nem volt gondom a gátsebbel.

2010. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bolti forgalomban nem kapható, csak terjesztőtől. Esetleg írj privit, tudok segíteni, van is raktáron éppen.
2010. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!