Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen árakon dolgoznak az...

Milyen árakon dolgoznak az előre felfogadott szülésznők? Írnátok példákat, esetleg a kórház nevével együtt?

Figyelt kérdés
Budapesten szülök.
2009. júl. 6. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mi a sote II-n tavaly ősszel 30000 Ft-ot adtunk, de ezt nem a szülésznő kérte, nem beszéltünk konkrétan a pénzről vele. Azért adtam ennyit, mert nagyon meg voltam vele elégedve, nagyon kedves és profi volt és nem utolsó sorban a szabadsága alatt volt bent miattunk.

De szerintem az sem gond ha kevesebbet ad valaki.

Ha csak nincs konkrét tarifa, akkor adjál annyit amennyit tudsz és amennyire meg vagy vele elégedve.

2009. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ki volt a szülésznőd? Én is ott szülök!
2009. júl. 6. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
I szülészeti klinika vagy 2 a baross utcában van. Megtudom adni a számát ha gondolod nagyon aranyos nekem is szabin volt de bejött teszem hozzá a orvosom is szabin volt ö nem jött be pedig a terhesség alatt sok pénzt adtam neki. mindet a szülésznö csinált az ügyelets doki csak burkot repesztett nég a gátmetszást is öcsinálta egy percre se hagyott magamra még fürdeni is segitett. Mikor felfogadtam azt mondta annyit adjak amanyit gondolok amanyira megleszek vele elégedve. Csak 20000 ft volt de mind odaadtam neki megérdemlte.
2009. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is rákérdeztem, 30000Ft-ot mondott, de azt is mondta, hogy elégedettségtől függően, tulképp annyit adok amennyit akarok. Kistarcsán fogok szülni.

L. 34+3

2009. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dél-Pesti és 30.000.- de ezt mi gondoltuk ki mert ő még szabadkozott h csak annyit adjunk amennyit megengedhetünk magunknak, a baba az első, nem kell túlzásokba esni. Mai napig tartjuk a kapcsolatot, a tejtermelés serkentésénél is sokat segített, most voltunk nemrég babamutatáson, 9 hónapos a kisfiunk :)
2009. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
SOTE II. 30ezer+vettem egy chanel parfümöt, mert szabadnapján, éjszaka, vidékről kellett feljönnie miattunk.
2009. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én a II. Klinikán szülök, de még nem kerestem szülésznőt, ezek szerint náluk is van olyan, mint az orvosoknál, hogy nem mondanak árat.
2009. júl. 7. 09:02
 8/9 anonim ***** válasza:

HA elküldöd privibe az e-mail címed, megírom, hogy kinél szültem.

Egyébként úgy tudom a SOTE II-n minden szülésznő nagyon jó.

2009. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szt Imre 30 ezer ft, de ránk bízta. Nagyon rendesek a szülésznők. Ha van fogadott dokid, szerintem kérdezd meg tőle, hogy kivel tud a legjobban együtt dolgozni, kivel szeret együtt szülni. Rengeteget számít.
2009. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!