Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második babát váró anyukák,...

Második babát váró anyukák, ha van választásotok, babás vagy nem babás szobát kértek szülés után? Milyen okból?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Babásat,de alapítványit ahol csak én meg a baba van!
2012. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Babásat és én is csak mi kettenest. Ki tudja mikor tudunk újra így kettesben lenni. :)
2012. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a 3.-at várom-bocsi-de egyértelmű,hogy babás szobát.Vagyis én olyan kórházban szülök,ahol csak az van(különben válogathatnék,fővárosi vagyok).Az ok pedig,hogy nem akarok egy percre sem megválni Tőle.2gyerekes+26hkm
2012. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a kh-on belül szobától függetlenül lehetett választani, hogy beadom-e éjszakára a babát vagy sem. Mivel császárom volt, első éjjel alapból a csecsemősöknél volt éjjel. Második nap új szobatársam jött, új császáros, aki előtte 2 napig vajúdott, elég ramatyul festett, úgyhogy az ő kedvéért megint beadtam. 3. éjjel a másik anyukával együtt úgy döntöttünk, hogy nem ezen az egy napon fog múlni anya-baba kapcsolata, úgyhogy megint "lepasszoltuk" őket. Gondoltam utána úgyis nagyüzem, ha hazamegyek, nem árt még egy éjszaka amikor alhatok rendesen.
2012. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a babás szobát.
2012. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha választhattam volna én nem azt kértem volna. Az elsővel abban voltam, 5-en voltunk egy szobában folyton sírt valamelyik, 4 nap alatt kb aludtam összesen 5-6 órát, úgy mentem haza, mint egy zombi.

Okulva ezen a másodiknál alapítványit kértem, de nem volt szabad sajna, így megint 5 ágyas baba-mamában voltam, ugyanúgy hulla voltam, ugyanúgy zombiként mentem haza csak akkor már két gyereket kellett ellátnom.

2012. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
persze hogy babasat, csak mi meg a baba voltunk a szobaban. masodiknal is igy lesz, velem kell lennie!
2012. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem ugy megnyugtato ha mellettem van a gyerekem...azert.
2012. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Babásat, sőt, ha lehet, alapítványit szeretnék.

Az első babámmal is rooming-in-ben voltam, de éjszakára elvitték. Itt ez a megszokott, de állítólag ha az anyuka ragaszkodik hozzá, ott maradhat éjszakára. A második babám szeretném, ha éjszaka is velem lehetne, mert az elsővel nagyon kevés volt a tejem, és fogalmam sincs, mennyi tápszert tömnek beléjük éjszaka a csecsemősök. Így éjszaka is mellre tehetem, hátha jobban beindul a tejem.

2012. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nem babás szobába voltam mert akkor még nem volt...most a második babánál azt kértem,24 óra múlva adták volna ki,de besárgult így csak etetésekre adták mert a kék fény alatt pihengetett.
2012. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!