Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mást sem hagytak pihenni/aludn...

Mást sem hagytak pihenni/aludni szülés után?

Figyelt kérdés
Este 10órakor született meg a babám.Hajnal fél1 felé toltak le a gyerekágyra. Na innentől elindult a pokol.Ilyenkor természetesen nem tud az ember aludni, mert még benne van a drukk.Azért csak gyermekem született, anya vagyok.Na arról meg nem is beszélve, hogy nem tudom ki tudott friss gátsebbel meg egy darabka gézzel a lába közt aludni.A babámon és a szülésen járt az agyam egészen 4ig.Amikor is bejött a nővérke, hogy keljünk fel pisilni meg tusolni!Aztán szépen elment az idő fél8ig amikor is nagyvizit volt, majd jött a gyerekorvos.Aztán fél9-9 felé hozták a babákat.Akik innentől kezdve 0-24ben a szerencsétlen, erőtlen, kialvatlan édesanyjuk gondjai alá voltak bízva.Főleg aki még tapasztalatlan első szülő(mint én voltam) na annak még nehezebb.A gátsebemtől moccanni sem bírtam.Nekem életemben nem volt olyan fejgörcsöm, mint abban a 3napban.Lüktetett a szemem a fáradtságtól.Életem legborzasztóbb 3napját éltem át!Köszönöm Miskolci Semmelweis BABABARÁT kórház!:S

2012. jún. 21. 19:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát én olyan szobába voltam ahova nem hozták be a babákat csak mikor szoptatás volt. én tudtam aludni a gátmetszéstől mindig kértem fájdalom csillapítót.. hát sajnálom hogy így élted át..
2012. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
50%

jól elcseszték ,az amúgy sem kellemes napjaid.

már kezdek félni mi lesz,

36 hkm

2012. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%
A bababarát pont erről szól,hogy a pici veled van.Ezen ne mérgelődj,pláne ha az első babát várod/vártad,célszerű még idejében utána nézni...én most a 3.-at várom,de az előző 2 gyereket is ilyen helyen szültem(Bp.Szt.István).Én jókat aludtam,igaz,az első szüléskor ici-pici volt a gátmetszésem(nem zavart se alvásban,se járkálásban),a 2.-nál meg nem is volt.Én amint lekerültem az osztályra,már mentem is a babáért.Hát,nem vagyunk egyformák.Nem mindenkinek jön be ez a bababarát rendszer.
2012. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
76%
igen, ez a bababarát rendszer. Viszont legtöbb helyen éjjelre vagy ha dolgod van, áttolhatod a babát, azért vannak a csecsemősök. Én örültem, hogy a miénk régi rendszerű, 3 óránként hozták őket szoptatni, így kicsit össze tudtam magam szedni mire hazamentünk.
2012. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
59%

Nekem szerencsém volt a Sote I.-en, mert szülés után, ahogy bevittek a szobámba, én kicsoszogtam a babásokhoz és kikértem apróságom, mert ugye nem azért vállaltam gyereket, nem azért vártam rá 9 hónapot, hogy születése után, ami neki még nehezebb volt, mint nekem, lepasszoljam idegeneknek.

Szóval megkaptam és onnantól ismét együtt volt éjjel-nappal, azóta is, és ennek már 4 gyönyörű hete.

Hogy kialvatlan vagyok? Kit érdekel? Fáradtan is boldog vagyok.

2012. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj a bababarát rendszerrel,hogy mégsem igazán az.Nekem az nem baba barát,hogy hagyják a gyereket éhezni anyatej hiányában és egyéb finomságok.Egyébként teljesen megértelek,én szimplán félrebeszéltem a 4.napra,akkor tértem magamhoz kissé mikor a gyerekem besárgult,kékfény alá ment,na akkor tudtam aludni.
2012. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
73%

Előző vagyoK?és nekem úgy volt nehéz,hogy tök jól voltam,semmi fizikális bajom nem volt.



ma 19:52 - több empátiát kérlek!Nem vagyunk egyformák,pléne nem olyan tökéletesek mint te...

2012. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
71%

Én azt gondolom ha attól bababarát egy kórház ha mamabarát is.én is ilyenbe fogok szülni(Eger),és én is csak negatívumokat hallottam róla.éppen ezért VIP szobát kértem ami igaz hogy 14 e ft/éjszaka de egyedül vagyok a szobában,külön "személyzet" van,külön fürdőszoba,klíma internet tv.(nem mintha azért mennék oda hogy tv-zek).Aki bababarát kórházban szeretne szülni,mindenképp válassza ezt a szolgáltatást mert ahogy a kérdező is leírta maga a pokol.Ráadásul nem adnak semmit a babának enni vagy inni,egész nap mellen lóg még akkor is ha nincs semmi tejed.gondolhatjátok 40 fokban kórteremben kitikkadnak szegények folyadék nélkül.éjszaka is ott van veled mert ugye rooming in van,ami azt jelenti 0/24-ben ordít valamelyik baba a 6 közül...

ezen kívül semmit nem mutatnak meg,még azt se hogy pelenkázz vagy szoptass,találd ki magadtól.felháborító!

Úgy mész haza mint akit agyonvertek..

2012. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
77%
Hú,de lepontoztatok!Sajnálom,nem lehet mindenki tökéletes,fitt szuper anyuka szülés után.
2012. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem este 8-kor indult meg a szülés és reggel 7:45-re lett meg a fiam. Tehát éjszaka nem aludtam egy szemhunyást sem. Aztán 10-ig az őrzőben voltam, utána 11 körül már hozták is a babámat. Napközben nem aludtam semmit, este már olyan kimerült voltam,hogy remegtem és a fáradtságtól és nem tudtam aludni. Másnap jöttek a látogatók vagy szoptattam. Nagyon nehéz volt, de mégis annyira jó volt a kórházba. Olyan meghitt perceket töltöttünk ketten a fiammal, amit nem adnék semmiért.Tény, hogy nehéz, de meg kell találni benne a jót.
2012. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!