Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kocsival vagy mentővel menjek...

Kocsival vagy mentővel menjek szülni?

Figyelt kérdés

A kórház ahol szülni fogok 70 kmre van tőlünk!A legközelebbi mentőállomás 40kmre...félúton a kórház és a lakhelyem között!Tehát ha elindul értem az ellenkező irányba indul,majd velem ugyanazon az úton irány a kórház!

Saját kocsink nincsen,de 3 autó(2 a szomszédságban,1 pedig a másik faluban)készenlétben áll!Ha úgy érzem mehetünk választhatom a kocsit is?

Mert azt is hallottam,hogy nem veszélyeztethetem sem magam,sem a babám!De mire a mentő ideér legalább 15 perc....szerintetek mit tegyek?


2009. júl. 6. 21:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha van készenlétbe autó szerintem azzal- én legalábbis azzal mennék. A mentő mellett szól viszont, hogy nem kell kóvályogni a kórházba, rögtön odavisznek. Én beautóztam a 20 km-re lévő kórházba.
2009. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hellóó!!Végül mentővel sikerült eljutnom a kórházig,mert reggel elfolyt a magzatvíz,és annyira bepánikoltunk:Dhogy mentőt hívtunk:)

Ez volt pénteken fél 9kor,de a kishercegem váratott magára szombat délelöttig!Mostmár 3 hetesek leszünk szombaton:)

Mindenkinek jó babázást:)

2009. aug. 13. 09:18
 13/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok!:))
2009. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok én is! Akkor bőven hagyott a pici időt Nektek:-))
2009. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Igen-igen!De amit a születése elött meghagyott,azt most elveszi:)

Élvezem az anyaság minden percét:)Sose gondoltam hogy ilyen jó lesz:)

Köszönjük a jótanácsokat:)

2009. aug. 15. 21:30
 16/17 anonim ***** válasza:

sziasztok nagyon gratulálok és jo hogy irtál, hogy mi lett veletek.. akkor jo sokáig vajudtál? egy napot váratott magára.. atyaég. nagyon nehéz volt?

32

2009. aug. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Helló!Hát az első 12-14 óra nem volt vészes!Sétálgattam,kiültem a bejáratnál várakozó"hozzátartozókhoz",sokat mentem pisilni,de amúgy jól elvoltam!Nah aztán amikor bemehettünk a szülőszobába/jött a párom is/,onnantól kezdödtek a fájások,rendszertelenül!

Zuhanyoztam 5x/amiből csak 2-re emlékszem/,sétálgattam 2 fájás között,aztán hajnali 3kor bekötötték az infúziót,de akkor már nagyon fájt....

aztán bejött a doki reggel 8kor,és bejelentette,hogy délig meg lesz a baba...

és 10:10kor meg is érkezett a mi kishercegünk:)3 tolófájás,és 10 perc kellett hozzá!

És most édesen alukál az ágyában,mosolyogva,kíváncsi lennék mit álmodik:)

Aki még szülés elött áll:kitartás,mi is túléltük:)

És gratulálok,ahogy azoknak is akik már csodálhatják a piciket:)

7 hetes Máté anyukája

2009. szept. 11. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!