Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kötelező a hálóing?

Szülés után kötelező a hálóing?

Figyelt kérdés
Valaki ezt mondta, nem tudom, hogy igaz-e!? Nem lehet kisgatyában lenni pólóban, vagy topban? A hálóing a nyakamra tekeredik ha fekszem :-), és így kint van az egész fenekem, sajnos, jobb szeretném a kisgatyuszt! Tudtok erről valamit?
2012. jún. 26. 18:27
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
MÁRMINT A KÓRHÁZBAN KÖTELEZŐEN HÁLÓINGBEN KELL LENNI?
2012. jún. 26. 18:29
 2/18 anonim ***** válasza:
Én az Uzsokiban szültem tavaly februárban. Többet voltam pizsiben, mint hálóingben, a kutya nem szólt érte.
2012. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Abban vagy, amiben akarsz, akár még vegyvédelmiben is lehetsz. :D
2012. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 timszy25 ***** válasza:
Nem kötelező!Én háromnegyedes gatyába meg pólóba voltam.
2012. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem kötelező szerintem sehol. Inkább praktikussági szempontból mondják, hogy elől legyen gombos, könnyebben elő tudd varázsolni a cicidet a babának. Én raktam be 3/4 es hálóinget, és gatyót,mert én sem tudok csak hálóingben lenni. Tunikákat is tettem, aminek könnyű lecsúsztatni a pántját, szerintem ez a lényeg inkább.

39 hetes kismama

2012. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán kötelező volt,csak abban amit ők adtak.Az egyik kismama vitt saját hálóinget,levetették vele!
2012. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

3X szültem, mindig pizsiben voltam.


nekem azt mondták, hogy azért jó a hálóing mert vizsgálatkor csak felhúzzuk és kész, NA DE:

- van rajtunk bugyi,mert ugye a vérzés, akkor nem mindegy, hogy egy vagy két réteget tolok le???

- egyszer nem vizsgáltak meg amíg bent voltam (nem volt gátmetszésem)


Nyugodtan lehetsz gatyóban szerintem!

2012. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nem volt kötelező, de én kórházi hálóingben voltam, azt véreztem össze inkább. mossanak ők.

a fenekem meg kinn volt, de nem nagyon érdekelt.

2012. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is szülés után csak az lehetett, amit ők adtak. Nálam is volt pizsama, mert szülés előtt már bent feküdtem, de nem lehetett hordani szülés után.
2012. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Itt kórházi hálóingben kell lenni,akkor lehetsz másban ha a babád nincs veled.
2012. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!