Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kötelező a hálóing?

Szülés után kötelező a hálóing?

Figyelt kérdés
Valaki ezt mondta, nem tudom, hogy igaz-e!? Nem lehet kisgatyában lenni pólóban, vagy topban? A hálóing a nyakamra tekeredik ha fekszem :-), és így kint van az egész fenekem, sajnos, jobb szeretném a kisgatyuszt! Tudtok erről valamit?
2012. jún. 26. 18:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Bp Szt Imre, bármiben lehetsz.

De legegyszerűbb, ha megkérdezed ott, ahol szülni fogsz.

(Már olyat is olvastam itt, hogy van, ahol tilos a bugyi. Brr...)

2012. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Tilos a bugyiii?:))) Jóég...


Én egy percet sem voltam hálóingben (kb. még soha). :D Db., Klinika.

2012. jún. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nálunk sem a szülőszobán, sem a gyermekágyon nem adnak kórházi hálóinget.
2012. jún. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szülőszobára csini kórházi sátorkát kaptam, nem is volt baj, legalább nem a sajátomat maszatoltam össze. Zuhanyzás után már a sajátom volt rajtam. Hálóing, igen, a fenekem mindig ki volt. Mivel csak hazaengedés előtt nézett meg a doki, bőven lehettem volna pizsiben, vagy mackóban. Szóval legközelebb azt viszek :)
2012. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anyaegy válasza:
Én rajtam szülés közben is lábtyű volt mert fázott a lábam persze meleg volt bent.Praktikusság szempontjábol amit te tartasz jonak abba leszel talán ha simán szülsz jobb beszerezned egy uszogumit mert az praktikus dolognak számitott nálam már otthon.
2012. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon értem ezt az ellenszenvet a kórházi dolgok, meg a bugyi nélküliség iránt.

Négyszer szültem és mind a négyszer kórházi volt rajtam. Nem divatbemutatón voltam, hanem egy kórházban, ahol a lábam közül ömlött a vér. Az utolsó szülésemnél már bugyi sem volt rajtam, lepedőt raktak oda, annyira véreztem. Majd azért nem vettem bugyit fel, hogy hadd szellőzzön.

3 napot kibírtam ilyen "embertelen" körülmények között, hogy nem a sajátom ment tönkre a vértől.

2012. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen biztos nem kötelező! Tapasztalataim: Nincs hálóingem, nem is hiányzik, szülés előtt vettem elöl gombos (ez fontos a szoptatás miatt) pizsamát, DE annak a nadrágját egyáltalán nem hordtam a kórházban, mert olyan iszonyat hőséget csináltak a szülészeten, hogy meg ne fázzanak a babák (télen szültem). Úgyhogy felül a pizsifelsőben voltam , alul meg bugyiban (hálós, eldobható bugyiban, benne két Tena betéttel mert úgy ömlött a vér, dehát ez normális). A szemérmességet félretettem arra a néhány napra... Ha megint szülés előtt állnék, akkor megint pizsamát vinnék, de vékony pizsamát!! :) Remélem, ez segít.
2012. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16-os: más, ha valaki nem akar a kórházi cuccban lenn és más, ha nincs rá lehetőség, mert nem adnak. Mondjuk annál a sátornál kényelmesebb bármilyen otthoni. OK, azt a pár napot ki lehet bírni, de azért nem mindegy teljesen, hogyan, mert van az embernek elég baja, legalább kényelmes legyen. Én pl nem bírnám ki bugyi nélkül, inkább 20percenként cserélgetném, minthogy folyjon.

39+5 hkm

2012. jún. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!