Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csináljak? Annyira fáj a...

Mit csináljak? Annyira fáj a gátsebem hogy még fájdalomcsillapító mellett sem tudok csinálni szó szerint semmit.

Figyelt kérdés
4 napja szültem,ülni nemtudok, minden mozdulat egy kínszenvedés
2012. jún. 26. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kivették a varratot? Vagy felszívódó?
2012. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
felszivódó
2012. jún. 26. 22:41
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Aloe first+aloe gelly zöld krém.és sok zuhanyzás.
2012. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor lett jobb, amikor már nem volt benne a varrat. Mondjuk nekem kívül nem felszívódó volt, azt amikor kiszedték, majdnem megcsókoltam a dokit. :)

De az Aloe First spray nekem is jó volt rá nagyon.

2012. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Felfújhatós úszógumit vegyetek (most úgyis szezon van, kapható), félig felfújt állapotban ülj rajta.


Jegelés+amikor pihensz, és fekszel, akkor magad alá egy eldobható pelenkázó alátét, és levegőztesd, amennyit lehet, úgy is gyorsabban gyógyul.


És kitartás!

Nekem is sokat javult, amikor kiszedték a varratokat, de összességében hónapok kellettek, és mire a szex is jó lett, az egy év volt... :o(


A baba "ára".


Azóta már szültem kettőt problémamentesen, és gátvédelemben, után a felépülés sokkal gyorsabb volt, szóval ne csüggedj, csak előre nézz, és közben a kicsid kárpótol!!!

2012. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja, és a jegelés alatt hűtést értek, lehet kapni (DM-ben is) zselés hűtőpárnát, az hűtő-hideg, és egész sokáig tartja a hideget.
2012. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dokid, hogy nem lehet-e mégis kivenni a varratokat? Nekem is utána lett jobb, illetve akkor már egyáltalán nem fájt. Gondolom a felszívódó is kivehető, ha már "összeforrt"... bár nem értek hozzá.
2012. jún. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a 3. napon kivetettem, és a széle szétnyílt, szóval csak óvatosan...
2012. jún. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, a végén már sírtam a fájdalomtól és a tehetetlenségtől. 2 hét kellett mire rendbe jött, kitartás!!!
2012. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szia!Én is így voltam mint te szörnyű volt,se ülni se mozogni se aludni nem tudtam!Fájdalomcsillapító semmit nem ért!2 hét szenvedés után ajánlották az aloe first sprayt!És őszintén mondom 2 nap alatt olyan szépen helyre hozott,hogy minden könnyebb lett nem mondom,hogy teljesen elmúlt de nagyságrendekkel jobb lett!!!!próbáld ki!
2012. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!