Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Biztos nem lehet természetes...

Biztos nem lehet természetes szülésem? 11 hónapja császároztak! Most terhes vagyok a kis tesóval. A dokim szerint progis császár lesz

Figyelt kérdés
Előző babám toxaemia és pozitív ctg miatt lett sos.császár.:((Nagyon szeretnék most természetesen szülni!Megtudni hogy milyen)Van esélyem arra hogy találok egy olyan orvost,aki bevállal???Tapasztalatok?
2012. jún. 27. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg lehet, gyakorlatilag kevés orvost találsz aki bevállalja. Nagy a hegszétválás esélye, mivel az előző műtét sem régen volt.


Nekem is 2 császárom volt, a másodiknál spontánra készültünk,2 év 8 hónap van a 2 gyereke között, de az utolsó pillanatba mégis császár lett, annyira elvékonyodott a hegem. Én meg rettegtem a másodiknál a spontántól, hogy nehogy szülés közben kelljen sos császározni.


Szerintem ahogy halad előre a terhesség, úgyis figyeli a doki a heget, és az alapján fog a végén dönteni, azért ilyen kategorikusan nehéz már az elején kijelenteni, hogy akkor tuti császár, de szerintem az orvos mégis jobban tudja a dolgát, nyilván nem akar indokolatlanul császározni, bár már a kis korkülönbség indokot adhat rá.

2012. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ismeretségi körömben sajnos történt már tragédia a szülés közbeni hegszétválás miatt... Én tuti nem vállalnám be. Szép dolog a természetes szülés, de nem minden áron.
2012. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok,nekem 2,5 év lesz a két gyerek között,az első császár volt mert nem tágultam semmit,most is azt szerettem volna,de a dokim nem,azt mondta meg kell próbálnom simán,már előre rettegek,az elsővel nagyon sokat vajudtam szinte szünet nélküli fájásokkal...
2012. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!