Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normál szülés után milyen az...

Normál szülés után milyen az első menstruáció?

Figyelt kérdés
6 hete szültem, az 5. hét elejére teljesen elmúlt a vérzésem, de pár nap múlva ismét friss vérzésem volt 3-4 napig, nem sok. Ez lehetett menstruáció? A dokihoz jövő héten megyek a 6 hetes kontrollra.
2009. júl. 8. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Mit értesz normál szülés alatt? Én az első babámat császárral, a másodikat hüvelyi úton szültem, de a menstruációm mindkét alkalommal hasonlóan jött meg, mint neked. Menstruáció szempontjából mindegy, hogyan szültél.
2009. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetes úton szültem.
2009. júl. 8. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Szerintem még nem menstruáltál. Ugyan olyan mint a terhesség előtt, semmi más nincs, de ennek is idő kell mire beáll.
2009. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Nekem is ugyanez volt. Kb 5 hétig véreztem szülés után, aztán kb 2 napig semmi, majd megint vérzés. Nem tudom, hogy ez mensi volt-e vagy sem. A dokinál épp akkor voltam amikor pár napig semmi nem volt, azt mondta minden rendben. Aztán kb 4 hónapig nem jött meg. Majdnem 5 hós volt a fiam, amikor először megjött (még szoptattam akkor).
2009. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Én is hüvelyi úton szültem, 3-szor. Minden szülés után kb. 5-6 hónap múlva jött meg először, és olyan volt, mint a terhességek előtt. Kb. 4 napig tart, nem lett erősebb sem.
2009. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!