Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik magánklinikán szültetek...

Melyik magánklinikán szültetek, milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Minden érdekel,ami fontos lehet:

Ki jó orvos az adott kórházban?

Milyenek a szülésznők,nővérek,csecsemősök?

Mennyire preferálják és alkalmazzák a gátvédelmet,alternatív terápiákat?

Elsősorban a Telki kórházat néztem ki magamnak:)

Tegnap azonban voltam a Róbert Klinikán(és bár valóban ránézésére lepukkantabb),de nagyon-nagyon szimpatikus volt a doki és a szülésznő is.


Köszönöm a segítséget!



2012. júl. 2. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2,5 éve a Róbert Klinikán szültem, akkor meg voltam elégedve, persze sok múlik a saját orvosodon (nekem Nega doktornő volt-imádtam) -szülésznődön is. A nővérekkel, csecsemősökkel sem volt gond, viszont! Azóta nagyot fordult a helyzet, legalábbis az anyagi részét illetően: iszonyatosan elszálltak az áraikkal, és felmerültek olyan közbeékelt költségek is, amire nem is számítasz. Ráadásul egy csomó vizsgálatot a kórházzal és nem a saját orvosoddal beszélhetsz csak meg, és erre még figyelmetlenek is (sokszor nekem kellett őket kergetnem az eredményeimért..) Én emiatt váltottam félidős terhesen, (most 28 hetes vagyok) mert nem éri meg!! Szóval ha megteheted a magánkórházat, akkor inkább én másikat javasolnék...

2012. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lassan egy éve, augusztusban szültem Telkiben, a legmesszebbmenőkig elégedett vagyok mindennel (terhesgondozás, szülés, gyermekágy), itt írtam róla, én vagyok a 3-as válaszoló: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

De ha rákeresel a Telki szóra, sok kérdést találsz ezzel kapcsolatban.

2012. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!