Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! Ma szülünk? (FRONT)

Kismamák! Ma szülünk? (FRONT)

Figyelt kérdés

Frontérzékeny vagyok,ma elvileg hidegfront lesz,hát nagyon reménykedek.Június 24-re voltam kiírva,de az teljesen el van számolva.Uhgép alapján az első 12 hétben jún.30 volt.Maradt is.Most elvileg 40 hét+5 napos vagyok.2 naponta járok CTG-re,az orvosom azt mondta pazarok az eredményeim.Jóslóim vannak(néha-néha),derekam majd leszakad(de tegnap jobban fájt.)Nagyon szeretném már látni a törpét,de már volt pár front,telihold amit csak simán átaludtam.Hát,kíváncsi vagyok...

Ti?


2012. júl. 5. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos rossz hírem van, ma semmilyen front nincs. Az előbb néztem a met.hu-n.

Keddre (de inkább szerdára) ígérik a hidegfrontot, de lehet, hogy közben még jön meleg.

2012. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom,pont ma hívott a védőnőnk és mondta,hogy ma front lesz.És reméli ez meghozza a Szonjánkat:)Hidegfront jön, lehűlés és vihar.Én ezt hallottam,és a neten is ezt olvastam.
2012. júl. 5. 17:15
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Szia!Én ma vagyok 39+2 és már nagyon várom hogy kibujjon a baba:)Már szeretném a kezemben tartani!Mindig azt mondták a csajok sokkal előbb jönnek hát nem úgy veszem észre:)További szép napot!
2012. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Ettől függetlenül azért kijöhet a baba. :)

Majd drukkolok!

1.

2012. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én 39+4 napos vagyok!szeretném ha kibújna, mert már rosszul érzem magam:( remélem összejön az éjjel!:):)

kitartást!:)

2012. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk front van:)Mindjárt esik az eső:)Csak csak hoz magával mást is:)
2012. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon drukkolok nektek!Majd írjatok:))
2012. júl. 5. 18:23
 8/14 anonim ***** válasza:

Igaz én nem várom a szülést, már túl vagyok rajta :)

Csak bátorításként írom, hogy nálunk JÉGESŐ, ORKÁN EREJŰ SZÉL van, de fél órája még 33 fok volt árnyékban!

Mondjuk hideg most sincs :)


Csajok én szurkolok nagyon!

Nekem pocak nélkül is nehéz, hát még nektek milyen lehet!

Szép, gyors szülést Mindenkinek!

2012. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én 16-ára vagyok kiírva, de nem bánnám, ha jönne, mert már elég nehéz ez a vége...

én is frontos és esőt hallottam

drukkolok nektek ! magunknak :D

2012. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én ma-holnapra vagyok kiírva! A doki szerint nagyon fenn van a baba, a héten nem szülünk :(

Sajnos én nem hiszek a frontokban, hisz annyi volt már, ami a terhességed végén is meg-megjelent! Akkor bújik ki, ha ki is akar! Remélem megszületik a gyermeked, majd gondolok rád! Én is reménykedem azért! Jóslóim voltak már, minden második nap CTG, de jól érzi benn magát!

Írj, ha változást hozott a front! Könnyű szülést

2012. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!