Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! Ma szülünk? (FRONT)

Kismamák! Ma szülünk? (FRONT)

Figyelt kérdés

Frontérzékeny vagyok,ma elvileg hidegfront lesz,hát nagyon reménykedek.Június 24-re voltam kiírva,de az teljesen el van számolva.Uhgép alapján az első 12 hétben jún.30 volt.Maradt is.Most elvileg 40 hét+5 napos vagyok.2 naponta járok CTG-re,az orvosom azt mondta pazarok az eredményeim.Jóslóim vannak(néha-néha),derekam majd leszakad(de tegnap jobban fájt.)Nagyon szeretném már látni a törpét,de már volt pár front,telihold amit csak simán átaludtam.Hát,kíváncsi vagyok...

Ti?


2012. júl. 5. 17:00
1 2
 11/14 péntek judit nikolet ***** válasza:

Szia!!


Én is eléggé front érzékeny vagyok de csak jósloim vannak derékfájás stb... Hasmenés de még mindig semmi pedig én sem bánnám már ha kijönne nekem nagyon lent van már nyom is nagyon olyan mintha le akarna szakadni a hasam ha megyek vagy állok! 37 hetes vagyok :)

2012. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Nekem megszületett a kislányom!Éjfél előtt elfolyt a magzatvizem,fájások és 3 óra múlva már kezemben volt Szonja.Gyönyörű kisbaba,3200 gramm és 54 centi.Hatalmas fekete hajai vannak.

Veletek?

2012. júl. 6. 08:32
 13/14 anonim ***** válasza:

Jaj nagyon nagyon gratulálok!!:):):) nekem éjjel bekellet mennem az ügyeletre, de aztán jöttem is haza!de már kezd fájni pocim és a derekam!:)

akkor jó babázást és sok sok egészséget, és még annyi boldog pillanatot!:)

2012. júl. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én most se szülök, pedig éjjel nagyon forgolódott, de visszaaludt, szóval sajna ma se, mondjuk még van 2 hetem de nagyon várom már:)
2012. júl. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!