Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan szabaduljak ettől az...

Hogyan szabaduljak ettől az érzéstől? Császár után.

Figyelt kérdés
11 hónapos a lányom, de most kezdem érezni, hogy miért nem tudtam megszülni? Császároztak, és agyban tudom is, hogy nem én tehetek róla, mégis most kezd zavarni, hogy miért nem sikerült spontán? Főleg, ha hallom, hogy ismerős spontán szült, akkor arra gondolok, hogy "Még neki is sikerült, csak nekem nem:(" Tök rossz érzés...
2012. júl. 10. 09:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy marcangoltam magam az első császárom után. Amikor kiderült hogy ismét babát várok elkezdtem azon agyalni, hol hogyan szülhetnék sima úton, mert hittem, hogy csak így állhat helyre a lelki békém, de mivel eleve veszélyeztetett terhes voltam (részben ezért is lett program császár az első babámmal), így sehol nem vállaltak, azt javasolták menjek valamelyik klinikára.

Végül 20 hétig küszködtem ezen, nagyon sokat sírtam, majd találtam egy nagyon kedves, fiatal doktornőt az egyik klinikán, és bár ő azonnal közölte, hogy császár lesz, én a sorsra bíztam magam. Úgy voltam vele, ha a jóisten úgy akarja, megindul a kiírt császár előtt a fiam, és megszületik simán, ha megvárja az idejét, hát legyen császár.

Végül a kisfiam megvárta a műtétet, és minden annyira más volt, mint az elsőnél.

Nekem egy második császár kellett ahhoz, hogy az elsőt fel tudjam dolgozni, de ma már büszke vagyok rá, hogy van két gyönyörű gyerekem, hogy jól viseltem a műtéteket, és azon gondolkozom, hogy talán egyszer lesz egy harmadik is. :)

Kívánom, hogy te is túljuss ezen a nehéz időszakon. Igenis húzd ki magad, és legyél büszke rá, hogy kínnal, fájdalommal anya lettél!

2012. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, egyik nap mentünk le a lépcsőházban és hát megállított az egyik lakó, hogy hadd nézze meg a babát. Kérdezte, hogy hogyan született, mondom császárral. Erre ő: "Mivan nem bírtad megszülni?" És akkor visszagondoltam, hogy 46 óra szenvedés után császároztak csak meg, és kiderült, hogy semmiképp nem tudtam volna megszülni, és olyat bevertem volna ennek a nőnek, hogy a pinceajtó adja a másikat. Már bocsánat. De csak elmosolyodtam, és mondtam, hogy nem, nem bírtam. Aki nem éli meg nem tudja, hogy milyen.
2012. dec. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
annak fogalma sincs:)))
2012. dec. 5. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!