Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek? Jahn...

Mizuzizu92 kérdése:

Mi a véleményetek? Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórház ról?

Figyelt kérdés

Aug 15 re vagyok ki írva !

Borzasztó rossz dolgokat halottam róla , és eléggé félek !

Szerencsére apa ott lesz velem , és van ott egy ismerősöm , rokon volt felesége de nem a szülészeten .

Vélemények mostani tapasztalatok ?


2012. júl. 10. 16:29
1 2
 1/16 anonim válasza:
A testvérem volt barátnője dolgozott ott, ő ugyanis nővér de azt nem tudom melyik osztályon, de nem volt túl jó véleménnyel róla.Koszos, gusztustalan, az orvosok sem jók.A szülészetet nem tudom!
2012. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én augusztus 18ra vagyok kiírva és én is ott fogok szülni. Én azt hallottam, hogy a szülészet teljesen normális nincs baj vele. Állítólag nem rég fel is újjították. Nem hiszem, hogy olyan szörnyű. Boldog babavárást:) 34 hkm
2012. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
1. vagyok nem tudom ez már vagy 3 éve volt és ez sem a szülészet!Kellemes babavárást!Fiú vagy lány?
2012. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát jajj vegyes érzések , nem is értem hogy egy egészség ügyi intézetre nem figyelnek oda .

Az enyém pici fiú ráadásul első :)

Boldog babo várást :D

2012. júl. 10. 16:45
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia, áprilisban szültem ott... nem volt dokim.

Szerencsére könnyű szülés volt, a szülésznő semmi extra... nem bunkó.

Az osztályon semmi különös, én mindenkivel elvoltam.


Ha valami konkrét kérdésed lenne, írd...hátha tudok segíteni :)

2012. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia! 2006-ban és 2009-ben szültem ott. 2006-hoz képest nagyon sokat változtak a körülmények szerencsére pozitív irányba. Összességében nekem nem volt vele problémám. Jövő januárban is ott tervezek szülni.
2012. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó válaszok kicsit meg nyugtattak ment a zöld kéz :)
2012. júl. 10. 18:13
 8/16 A kérdező kommentje:
És minden rendben ment nálatok a szülésnél? hány napot voltatok bent ?
2012. júl. 10. 18:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Első babámmal vákuumoztak, a másodiknál császároztak. Mindkét alkalommal 5 napot voltunk bent. Másképp éltem meg a két szülést, de alapvetően nem volt problémám.
2012. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy melyik kórházban hogyan működik, de ott úgy van, hogy ha reggel 8 előtt megszülsz, akkor 1 naposnak számít a baba, ha utána, akkor 0 naposnak. Legkorábban a baba 72 órás korában engednek el, ha nincs vele semmi gond. Értem ezalatt, hogy elkezd hízni, van széklete, nem sárgul be stb. Példa: pénteken 10-kor császároztak, kedden engedtek ki. Akit előttem császároztak 8-kor ő már hétfőn hazamehetett, mert a születése napján 1 naposnak számított a babája.
2012. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!