Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek? Jahn...

Mizuzizu92 kérdése:

Mi a véleményetek? Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórház ról?

Figyelt kérdés

Aug 15 re vagyok ki írva !

Borzasztó rossz dolgokat halottam róla , és eléggé félek !

Szerencsére apa ott lesz velem , és van ott egy ismerősöm , rokon volt felesége de nem a szülészeten .

Vélemények mostani tapasztalatok ?


2012. júl. 10. 16:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Júniusban szültem ott, teljesen meg voltam elégedve mindennel, és mindenkivel. A csecsemősök, orvosok nagyon aranyosak, kedvesek, és bármi kérdésed van, és kedvesen közelítesz hozzájuk, nagyon szívesen segítenek.

Nyugodj meg, minden rendben van ott, és tényleg kérdezz bátran, ha szeretnél tudni valamit.

2012. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen szeretem ha én kedves vagyok valakivel akkor úgy viszonyulnak hozzám , ahogy én úgy ők is.

Én még soha nem feküdtem kórházban , mien bent lenni ?

2012. júl. 10. 19:04
 13/16 anonim ***** válasza:

Első nap, én délután szültem, hozták a babát szoptatni, aztán bevittem a csecsemősökhöz, kimentem a látogatókhoz, visszamentem a szobába pihenni, aludni, csak másnap reggel tudtam 1 órát, hozzászoktam a tévés elalvásokhoz, az hiányzott.

Második nap lezuhanyoztam, hozták a babát szoptatni, aztán elvitték, reggeliztem, aztán visszahozták a babát, innentől nagyon mozgalmas volt: jöttek az iratokért, hoztak kismama csomagokat, jött az ottani védőnő, kitaláltuk, miért sírt a baba, hát tele volt a pelus, jöttek megmutatni, hogy kell pelenkázni, köldököt ápolni, itatni a babát pohárból, szóval mozgalmas nap volt.

Harmadik nap nyugisabb, reggeli, ebéd, vacsora, látogatók, baba nálam, etetni, pelenkázni.

Negyedik nap totál laza.

Ötödik nap, a hazamenetel napja, visszaszámlálás, lassan ment az idő, háromszor átpakoltam a bőröndöt, gyerekorvossal beszéltem, illetve gyógytornásszal.

És, ami a legaranyosabb volt végig, hogy mindenki izgult, hogy az anyukák tudnak-e maguktól székletet produkálni.

Annyira örülni fogsz a babának, és pont annyira leszel kimerült, pl. én a vérveszteség miatt, hogy hamar elmegy majd.

2012. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Hát várom már nagyon hogy meglegyen a picur , de annyira hozzászoktam hogy a párommal össze bújva alszunk el hogy borzasztóan fog ez hiányozni.

Már csak azért mert ha rokonoknál aludtam volna este hívtam a páromat h vigyen haza .

Ilyen téren borzasztó vagyok .

2012. júl. 10. 20:22
 15/16 anonim ***** válasza:

Én a második gyermekemet februárban szültem a Dél-Pestiben. Én csak pozitívat tudok mondani mind az orvosokról (legalábbis akikkel a 9 hónap alatt dolgom volt), mind a szülészetről és a gyermekágyról. Tiszta szobák, rendes nővérek, segítőkészek. Nekem császármetszéssel született a kicsi lány. Aznap éjszaka az őrzőben voltam, hajnalban meg kellett fürdeni, reggel mentem le a gyermekágyra. A babákat reggel hozták, este vitték. A látogatók (a férj is) nem jöhetnek be a szobákba, a babát kizárólag ablakon keresztül nézhetik. Ez pozitív dolog, mert legalább nem hoznak be semmilyen betegséget. Én 3 nap múlva otthon voltam a kislányommal, mert vele és velem is minden rendben volt.


Ne izgulj, nagyon jó a kórház, és egész Magyarországon ez az egyetlen olyan kórház, ahol a szülésznők annyira képzettek, hogy egyedül, orvos nélkül le tudnak vezetni egy normál szülést!!!

2012. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen meg nyugodtam :)
2012. júl. 11. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!