Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyákdugó ha távozik akkor...

A nyákdugó ha távozik akkor azt észreveszem? Milyennek kell annak lenni? Akkor már várható hamarosan a szülés? Kb. mikor távozik az vagy változó? 36+4 napos km

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenki veszi észre, lehet hogy pisiléskor kicsusszan és nem veszed észre. Nekem pisiléskor landolt a wc-ben, csak azt éreztem hogy valami kicsusszan belőlem. Amúgy egy átlátszó kocsonyás anyag. Valaki a bugyijában veszi észre. Amúgy onnantól még hetek is eltelhetnek a szülésig, mindenkinél változó, hogy minkor távozik. Nekem utána rögtön folydogált a magzatvizem. És aznap meg is szültem. Sok sikert!
2009. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! A nyákdugó egy kocsonyás, akár átlátszó, akár véres cupák, ami távozhat egyben is és darabokban is. Nem biztos hogy észre veszed, én csak úgy vettem észre hogy ott volt a bugyimban. Ez volt 36 hetesen és 39+4 hetesen szültem. Akár hetek is eltelhetnek mint az én esetemben, de van akinek csak órákkal szülés előtt távozik.
2009. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nagyon valtozo,tenyleg valaki eszre sem veszi.

En reggel 5-6 perces fajasokra ebredtem,kimentem a wc-re es ott jott ki belolem a nyakdugo.Az elso adag sargas kocsonyas-nyakos-darabos vmi volt,a kovetkezo adag mar kicsit barnas es veres.Viszont a magzatvizem nem ment el,a korhazban repesztettek a burkot.Az elso fajastol 25 orara szuletett meg a kisfiam.

Konnyu szulest kivanok:)

2 hetes baba anyukaja

2009. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a wc papíron találtam meg a nyákdugót, egy kb 5 ft-os nagyságó fehér kocsonyás anyag volt. Rá 1 órára elolyt a magzatvíz, estére meglett a lányom:)
2009. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!