Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor számíthatok az anyasági...

Mikor számíthatok az anyasági kifizetésére?

Figyelt kérdés

E hónap 22-én programozott császárom lesz ha csak a baba nem indul magától előbb (Nekem vannak egészségügyi problémáim ami miatt nem lehet rendesen szülni)

Ha 22-én meg van a műtét és a papírokat a a haza érkezés napján postázom számíthatok e a pénzre már augusztusban vagy majd inkább csak szeptemberben. Nektek a beküldés után mennyivel érkezett a pénzetek?


2009. júl. 12. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2 hét az átfutás, mindenképp átutalással kérd!
2009. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hamar megvan,mert az anyaságit azonnal felviszik a gépre,átutalással 1-2 hét. A családi később jön.
2009. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után egy hónappal kaptam meg, mert közbejött a karácsony, szilveszter, újév. Postás hozta nekem.
2009. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a hazaérkezés napján nem tudod még feladni, mert még nem lesz meg a kicsi taj kártyája - kell a kitöltéshez, csak azután tudod postázni a papírokat

de tényleg gyorsan megvan, nekem a postázástól számított 2 héten belül a számlámon volt a pénz

2009. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én csütörtökön postáztam elsőbbségivel a papírokat és kedden már a számlámon volt a pénz. Rendesen meglepődtem a gyorsaság miatt.

2009. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A baba TAJ kártyáját meg kell várni, tehát a hazaérkezésed napján nem tudod postázni.Törvény szerint beérkezéstől számított 8. nap. De mivel az ott dolgozók is rendesen le vannak terhelve min 2 hétre számíts.
2009. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azt nem tudtam hogy a manó taj száma is kell hozzá ezért az infóért külön köszönet.

2009. júl. 16. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!