Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megéreztétek, hogy eljött az...

Megéreztétek, hogy eljött az idö? Hogyan, mit éreztetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen meg.Délután voltam nstn,majd magzatvíz vizsgálaton,és valahogy nem akart elmúlni a fájdalom.Hazamentem,megvacsoráztunk,ekkor már elég rendszeresen jöttek a 9-8 perces fájások.Gondoltam lefürdök,hátha jobb lesz,de nem.Napok óta először tudtam könnyedén nagywcni.Este 8körül már erősödtek a fájások,fél 12re már 5-4percesek voltak.irány a kórház.

ne aggódj,meg fogod érezni.Én is mindig ezen paráztam,na de honnan fogom tudni?De tudtam :-) Mellesleg én nagyon sokat beszéltem hozzá,hogy márpedig meg kell ma születned...és csak 6órát csúszott az én kicsi fiam.

2009. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En megereztem, fogalmam sincs, hogy hogyan, de belem koltozott a gondolat.

Ugy kezdodott, hogy az aznap esti setank kozben talalkoztunk a ferjem egyik baratjaval. Mivel meg nem volt hazamehetnekunk es a ferjem masnaptol ugyis szabin volt (epp amiatt, hogy hatha szulok mar), igy egy kerthelysegbe beultunk. Ok soroztek egyet, en alkoholmentes sort ittam. Tok jol ereztuk magunkat, ok viszont kitalaltak, hogy isznak meg egy sort. Alapvetoen semmi bajom nem lett volna ezzel, mert tudom, hogy ket sortol a ferjem max mosolygosabb, de akkor megis lehurrogtam az otletet. Ok kitartoak voltak, nem mondtak le rola, mar majdnem kikertek, mikor nalam elpattant a cerna es elkezdtem hisztizni, hogy ha kikerik, akkor en hazamegyek es egyedul megyek majd ejszaka szulni, mert velem sorszagu ferj ne jojjon es ne fogja meg a babat. (Nah mondjuk kulonosebben nem csesztem volna ki a hazamenetellel, mert onnan otven meterre laktunk.)

Jol meg dobbentek a fiuk, mert en alapvetoen nem vagyok hisztis, talan csak szokoevben egyszer, ket sor miatt meg foleg nem hisztiznek soha, mert annyit siman en is megiszogattam meg terhesseg elotti beszelgetos esteken.

Nem lett meg egy sor kikerve, szepen csendben hazaballagtunk, nem volt harag, meg semmi. Lefekudtunk aludni es ket ora mulva arra ebredtem, hogy elfolyt a magzatviz.

Tenyleg nemtom, hogy akkor honnan is ereztem, hogy nem kell nekik meg egy korso, de a ferjem igen halas volt utolag, hogy leallitottam, a kozos baratunk meg azota is havonta felhozza a temat es vigyorog, hogy hogyan ereztem en meg annyira, meg hogy pattogtam nagy pocakkal es vertyogtam, hogy "En sorszagu ferjjel nem megyek szulni..."

:-D

Jah es nem volt koze a megerzesemnek a datumhoz, mert meg negy nap volt a kiirasig, szoval nem volt meg kotelezo aznap megszulnom.

2009. júl. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!