Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár metszés után mikor...

Császár metszés után mikor lehet madártejet fogyasztani?

Figyelt kérdés
első nap csak sima víz, második nap ivójoghurt, harmadik nap mehet a madártej?
2012. júl. 16. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én már a szülőszobán is teát és rostos levet ittam császár után, másnap meg már szépen ettem-ittam mindenfélét. Miért ne lehetne?
2012. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem adtak egy papírt, hogy semmiféle rostosat nem lehet fogyasztani legalább 1-2 hétig, míg a belek vissza nem állnak, mert ugye rendesen megmozgatják azokat. a madártejről nem hallottam de szerintem nincs vele gond.
2012. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem lehetett enni míg nem bírtam nagy wc-zni. Hétfő du 5-kor ettem utoljára, legközelebb meg csütörtök délután 1-kor... Inni is csak vizet ihattam, mást nem! Ha sikerült a dolog, utána lehetett bármit enni-inni.
2012. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és nehogy kötekedésnek vegyétek, de miért nem lehetett ennetek? Nekem kifejezetten azt mondták, hogy egyek, hogy minél hamarabb felerősödjek, és igyak sok rostosat... Olyan fura, hogy ennyire ellentmondanak egymásnak a tanácsok! :)
2012. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Azt mondták nekem, hogy azért nem ehetek, hogy tuti kizárják a bélcsavarodást.
2012. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vasárnap reggel császároztak hétfőn már kaptam reggelire egy teljes kiőrlésű sokmagvas kiflit.Ebédre levest,vacsira paprikás krumplit.Lassacskán eszegettem.Rostosat nekem sem ajánlották és azt mondták,hogy madártejet se egyek egy darabig,hogy miért azt nem kérdeztem.
2012. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én műtét után csak pépeset kaptam és teát. másnap reggel már kicsit "darabosabb" kaját is hoztak. Nekem is azt mondták, hogy azért nem szabad rostosat inni meg szénsavasat, hogy megelőzzék a bélcsavarodást.
2012. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!