Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az esetről?

Figyelt kérdés
Http://www.kisalfold.hu/gyori_hirek/ikreket_szult_majd_meghalt_a_kismama_a_gyori_korhazban/2106980/
2009. júl. 14. 12:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal nem található.
2009. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
2009. júl. 14. 12:47
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez borzasztó :(

De én aligha tudom eldönteni, hogy mi történhetett valójában...

erről a HELLPről még nem hallottam sosem.

2009. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Elnézést.

Egyébként arról szól, hogy nemrég meghallt egy császáros kismama terhességi mérgezés és vérmérgezés következtében a szülés után a kórházban.

2009. júl. 14. 12:48
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, előző vagyok, a főoldalról megtalálható.

Sajnos nem egyedi az eset, mikor szültem, tavaly augusztusban, egy kismama majdnem meghalt a szomszéd kórteremben. Hiába panaszkodott, h nagyon fáj a sebe, császáros volt, csak akkor futottak össze, mikor eszméletét veszítette, és 41 fokos láza volt. Szegény, megoperálták, és ki kellett venni a méhét. Első gyerekkel volt akórházban. Nagyon sajnáltam ŐT:(

2009. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Azt hinném, ilyen manapság már nem történhet meg.:(
2009. júl. 14. 12:50
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Fenti vagyok. Igen, azt gondolnád, h biztonságban vagyunk, hiszen a fejlett orvostudomány, a szakképzett eü dolgozók... És mégsem. Én bizony úgy mentem be szülni, h arra gondoltam, akár bele is halhatok:( Hálistennek álom szülésem volt, 4 és fél óra alatt, de az a kismama, olyan borzasztó volt a tudat is.Sokat eszemben van azóta is, h mi lehet vele.
2009. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó nagyon sajnálom szegényt:-( sajnos nagyon csúnya dolgok megtörténnek én éppen azon bosszankodom még ma is, hogy azt mondták tegnap a minisztériumban/valamelyik tv műsorban volt egy riport/ hogy a koraszülött osztályok rendben vannak, pedig ez nem igaz mi 5 hétig feküdtünk miskolcon a műszereik már ami van elavultak és nem is működnek rendesen, a gyerekektől hozzák viszik a gépeket kinek van éppen nagyobb szüksége rá, egy folyosóra vannak betuszmákolva alig férnek el. És még van pofálya azt mondani, hogy nincs itt semmi gond és nem is kell annyi koraszülött osztály, hát az eszem megáll komolyan mondom. Ne haragudjatok, de ez nagyon kikívánkozott!
2009. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%

Hát ne haragudj, én el sem olvastam a cikket, már amikor megláttam a linkben, hogy miről van szó. És a többi reagálót sem, mert csak hirtelen ránéztem a kommentekre és láttam, hogy valaki szintén hasonló szitut ecsetel... És nem hiszem, hogy ezt itt kellene megvitatni. Beszéld meg azzal, akit érdekel, szóban!!!!

Ide jövök a szülés topikba gyanútlanul, 1-2 HASZNOS infót keresve, erre tessék...

Engem most pl sikerült jól beparáztatnod így szülés előtt 2 és fél héttel....:(

2009. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

A szülés témakörbe tartozik.És jogom van itt megkérdezni.

Az, hogy te hisztérikus vagy , az más kérdés.ha nem tetszik, ne gyere ide az oldalra, hanem készülj a szülésre és relaxálj.

2009. júl. 14. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!