Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az esetről?

Figyelt kérdés
Http://www.kisalfold.hu/gyori_hirek/ikreket_szult_majd_meghalt_a_kismama_a_gyori_korhazban/2106980/
2009. júl. 14. 12:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

12.59-es vagyok

Nem akar itt téged riogatni senki ne ijedj meg ez az eset nem általános és veled minden rendben lesz! Mindazonáltal ez van, ilyen dolgok történnek és ezt tudomásul kell venni, szégyellje magát az aki tudna tenni ezek ellen és nem tesz semmit! Csak tudnám az ilyen olyan tárcák meg szakemberek mi a sz.... csinálnak:-( na jó befejeztem, mert még nem ment le az agyvizem:-)

2009. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Igen, elmeséltem, de ha nem akartad elolvasni, minek olvastad? És minek töltöd még mindig itt az időt, válaszolsz, stb. Menj szépen, nyugodj meg, igyál egy teát, mi itt beszélgetünk, ha nem érdekel a téma, ne szólj bele. Nem kötelezett senki, h olvasd. Ezekszerint a híreket sem nézed, mert ott is elborzaszt valami.

Ne haragudj, de most ne mi legyünk már a hibásak, h parázol. Mi is féltünk, de itt vagyunk, nekem is meséltek rémtörténeteket, nem is egyet, meghallgattam, elfelejtettem. Ennyi, talán Te is tedd ugyanezt.

2009. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nyugi nyugi!!!Nagyon szomorú és az is,hogy ott maradt a 2 pici apuval egyedül!Nem lehet,hogy valami benne maradt?Méhlepény darabka vagy valami eszköz,esetleg törlőkendő...nem lenn így egyedi eset!
2009. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%

Persze, nyilván nem fogom olvasgatni az eszmecseréket erről az esetről, de miután a kérdező úgy tette fel a kérdést, hogy abból nem derült ki miről van szó, így "benéztem" (sajnos)

Köszönöm annak , aki nem hurrogott le.

Aki szerint híreket sem nézek, annak üzenem, hogy de igen, csak nem Tények és hasonló szörnyűségeket, amiben nem hírek mennek, csak az hogy "felrobbant" "lezuhant" "meghalt" ...stb.

A kedves kérdezőnek meg üzenem, hogy nem vagyok hisztérikus, csak első babás...ennyi.


És bocsánat, hogy megzavartalak Titeket, tényleg nem akartam, vissza is szívom, hogy szóban kell megbeszélni, nyugodtan beszéljétek meg itt, végülis erre van az oldal, akit nem érdekel, majd "kimegy" ahogy én is!


Sziasztok!

2009. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a cikk kicsivel részletesebb és ha igaz, amit benne írnak, akkor alapvető hibát ejtett az orvos.
2009. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A link lemaradt.

2009. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez szörnyű!!!Nem is hittem,hogy ilyenre kerülhet sor a mai világba...azért ennyire...:(
2009. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%

Ma volt az RTL klub híradójában is:

[link]

2009. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 10 hónapja szültem Győrben természetes úton.Furán éreztem magam utána,minden éjjel vacogtam,a viz meg ömlött rólam.Szülés után másfél héttel 39 fokos lázzal,plusz mellgyulladással mentem vissza,mert fel se tudtam kelni,ugy fektették mellém a kislányomat hogy szoptassam meg.Ugyan az az orvos,akinél szültem,hazazavart,hogy csak azért vagyok lázas,mert köhögök,de el kell mennem ultrahangra másnap,mert ha nem küld el kirúgják,mert kötelező.Bemegyek másnap,kiderült,hogy bennem maradt egy méhlepény darabka,úgy küldtem fel a műtőbe,hogy fél órán belül meg kell műteni,mert vérmérgezés gyanús vagyok.Ugye csak az műthet meg,akinél szültem,hozzáteszem,ő mondta,hogy nincs bajom,neki meg pont letelt a műszakja,és bejött,viccesen közli,mégis komolyabb a baj,mint egy kis köhögés,de ne aggódjak,ez természetes,ilyen gyakram előfordul,de neki lejárt a műszakja,nem műt meg majd csak másnap,és telenyomott gyógyszerrel,hogy lemenjen a lázam.AZ egész korház ki volt akadva,a főorvos műtött meg,mert Dr.Hutóczki Csaba "doktorurat"teljesen eltiltották tőlem.Elküldték kényszerszabira,utána meg kirúgták.Nekem se sokon múlt.
2009. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ugyanez történt velem,mint az előző győri anyukával.A doktornőt eltiltották és elküldték.Talán pont Győrbe?A győri dokit pedig Fehérvárra?Én nem pereltem,de a lányom nélkül töltött ÖT napot nem lehet pénzben visszaadni!

Csak azt nem tudom:Mi lesz ezekkel a "kicsit" hibázó orvosokkal?

2009. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!