Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárnál, hogy érzésteleníte...

Császárnál, hogy érzéstelenítenek?

Figyelt kérdés

Még csak 30hetesek vagyunk-medencefekvésű a babám hetek óta,a dokim mondta,ha nem fordul meg császár lesz belőle.

Sokan a természetes szüléstől vannak így ,de én meg pont a császártól-RETTEGEK TŐLE.Tudom,hogy ez sem annyira kockázatmentes mint hiszik és a seb is fájhat hónapokig,akár évekig is.Szeretném természetesen megszülni,beszélgetek is hozzá,hogy forduljon be majd.Kérdezném,hogy milyen császárral szülni,hogy érzéstelenítenek.Köszi a válaszokat.


2008. máj. 6. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

gerincvelői érzéstelenítéssel. Pont tegnap olvastam valahol, hogy az epidurális és a gerinvelői nem ugyanaz. Az epidurálist azt alkalmazzák pl. a sima természetes szülésnél, de a gerincvelőit csak császárnál, mert az közvetlenül a gerincvelőbe fecskendezi a hatóanyagot, amitől deréktől teljesen elzsibbad az ember.

de írd be a google-ba és kiad sok-sok dolgot a császárról és az érzéstelenítésről.

Ne félj az ilyen szüléstől. Biztos ügyes leszel és mi van ha megfordul? kívánom a legjobbakat.

36 hetes kismama

2008. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
KÖszi a bíztatást,furi de mindenhol azt olvastam ,hogy 32hetes kora körül fordul be,mégis mindenki hetek óta ezzel riogat-vagy csak jobb szeretik a dokik a császárt nem tudom..
2008. máj. 6. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:

SZia! Én nem akarlak elkeseríteni. Nekem is a fiam 25 hetes korától faros volt. Rengeteget beszéltem hozzá hiába. Nem is fordult meg. Pedig nem volt nagy baba. Igy császárral szültem. Gerincérzéstelenítőt adnak. Igy deréktól lefelé semmit nem érzel. Műtét után nálunk 12 óra őrző.A felépülés hosszabb mint sima szülés után. Nekem kellett 4 hét,de van akinek több.Meg az elején nehezebben mozog az ember,de ki lehet bírni.

Reméljük te szerencsésebb leszel és megfordul a babád.


Üdv:

29 hetes kismama

2008. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia azt hallottam ,h ha a 37.héttől minden második órában (mikor nem alszol persze:)) 15 ppercet kutya állásban(4kézláb) kell tölteni és ettől a babák 80%-a megfordul!már nem emlékszem milyen torna a neve d e nagyon dicsérik! üdv sok sikert jo babavárást
2008. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,mindent ki fogok próbálni:)Hátha segít:D
2008. máj. 6. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!